English version English version

sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

» wyszukiwanie zaawansowane

Kupony prezentowe 2018

Newsletter

Zapisz się! Informacje o nowościach będziesz dostawać na e-mail! Tylko świeżutkie informacje ;-)

Zapisuję się!
dlaczego warto?

Katalog gier

Gry planszowe i towarzyskie Gry planszowe i towarzyskie Łamigłówki Łamigłówki Gry RPG po polsku Gry RPG po polsku Gry RPG po angielsku Gry RPG po angielsku Karcianki kolekcjonerskie Karcianki kolekcjonerskie Gry figurkowe i bitewne Gry figurkowe i bitewne Dla dzieci Dla dzieci Książki i czasopisma Książki i czasopisma Funko - POP! Funko - POP! Akcesoria Akcesoria Promocje Promocje Centrum Prezentowe Centrum Prezentowe

Sklep w Gdańsku

REBEL - CH Metropolia
poziom -1, przy wyjściu z SKM
ul. Jana Kilińskiego 4
80-452 Gdańsk
tel. 510 804 049

Godziny otwarcia:
09:00 - 21:00 (pon. - sobota)
10:00 - 20:00 (niedziela)

Rebel Times

Numer 144 / Wrzesień 2019

pobierz
REBELowe PDKi
Szkoły grają!

Komentarze użytkownika: Gbch

Gbch

Komentarze tego użytkownika

Zdobyte trofea

Obserwowani i obserwujący

Komentarze (82)


T.I.M.E Stories (edycja polska)

dodano: 03.01.2018

Świetna gra. Zaczęliśmy od przygody Sprawa Marcy i bawiliśmy się przednio. Stosunek ceny do przyjemności i liczby godzin spędzonych nad grą uważam za adekwatny. Gra kojarzy mi się z paragrafówkami oraz gatunkiem filmów typu "Dzień Świstaka", które bardzo lubię. Choć naszą przygodę zakończyliśmy porażką po prawie 8 godzinach grania to uważamy ją za porażkę EPICKĄ, która na długo rozpaliła nam wyobraźnię.

3

Warhammer: Diskwars - Core Set (edycja angielska)

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 20.02.2014

Gra jest wyborna. Każdą minutę gry wypełniają ciekawe, trudne decyzje: wybór terenu i tworzenie pola bitwy, budowa armii, dobór kart. Każda aktywacja to dramatyczne wyzwanie. Mechanika poruszania dysków, mimo że nieco egzotyczna, sprawdza się świetnie. Zasady zostały bardzo dobrze przemyślane i świetnie ze sobą współgrają. Trzeba docenić wiele oryginalnych rozwiązań i świetny klimat. Przy niezbyt wygórowanej cenie pudełko zawiera aż cztery armie i sporo elementów terenu. Nie mogę się doczekać na pierwsze dodatki.

1

Na Chwałę Rzymu

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 23.04.2012

Wyborna gierka, która na moim stole doścignęla swoim gwiazdroskim statusem Dominiona. To dwie różne gry, ktore łączy jednak szybkość rozgrywki, sprytna mechanika i tworzenie satysfakcjonujących kombosów karcianych. Po większej ilości rozgrywek stwierdzam, że wolę ją z mniejszą ilością graczy. Przy pięciu graczach czuję, że nie mam czasu na rozwinięcie mojej strategii, trudniej kończyć mi rozpoczęta budowle i zdobyć odpowiednie surowce. Przy większej ilości niedoświadczonych graczy problemem jest też upilnowanie wszystkich i asystowanie przy kolejnych etapach rozgrywki. Przy dwóch doświadczonych graczach gra się szybko, sprawnie i intensywnie, a w krtókim czaswie można rozegrać kilka partyjek. Generalnie jest to hicior.

2

Modern Art

Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt

dodano: 23.04.2012

Nielicha gra z przekrojem różnych rodzajów aukcji jako główną mechaniką. Bardzo ładna ilustracje, które szczególnie doceniam na ekranach graczy i schludny elegancki design graficzny ułatwiający podąrzanie za zasadami. Trochę trudno wyczuć jakimi sumami warto operować w trakcie licytacji. Gra lekka nad którą można usiąść od czasu do czasu ale bez sensacji i fajerwerków jak przy grach typu Na Chwałę Rzymu czy Dominion.

0

Pandemic (stara edycja angielska)

Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji

dodano: 20.04.2012

Tak, po kilku partiach tej gry, poprzedzonych partyjkami Ghost Stories i Arkham Horror, jestem już pewny, że nie cierpię gier kooperacyjnych. Wymienione tytuły Pandemic bije jednak, trzeba przynzać, pod względem schludnosci mechaniki i pozbawionego fantastyki, dla odmiany, settingu przyjaznego rozgrywkom w gronie rodzinnym. Graficzny projekt jest atrakcyjny, bez fajerwerków, ale adekwatny. Minusy gry dotyczą całego gatunku gier co-op, czyli brak ekscytacji płynącej z konkurowania z innymi graczami i fakt, że w zasadzie inni gracze mogą podejmować za ciebie decyzje. Wolę gry nastawione na konkurencję, z większą dawka ekscytacji, np. Mall of Horror, który ostatnio króluje na moim stole.

0

Kość blitz 20 Ścian - Cyfry - Różne Kolory

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 19.04.2012

Dobra kość. Można nią rzucać, turlać, miętośić, pstrykać, grzechotać, a także generować losowe wyniki. Po wielu godzinach testów stwierdzam, że wyniki dostosowują się do statystycznie przewidzianego rozkładu tychże. Kość przydatna nie tylko w grach, ale także np. przy losowym doborze dodatków do kanapek. Jak mawia trener Piechniczek: zeby wygrać w kości trzeba myśleć jak kość. Dodatkową zaletą tej kości jest to że mieści się w dzbanku po miodzie.

1

Summoner Wars: Mercenaries Faction Deck

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 19.04.2012

Dodatek zbiera dotychczasowe jednostki najemników w nową frakcję z własnym summonerem i kartami eventów. Jeśli ktoś jednak nie jest zainteresowany graniem najemnikami jako całą frakcją, moze spokojnie używać ich w tradycyjny sposób czyli w ramach deck buildingu. Zdecydowanie jest w czym wybierać. kolejny dobry produkt tego wydawcy.

0

Summoner Wars: The Filth Faction Deck

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 19.04.2012

Kolejny dodatek i kolejna frakcja tym razem ciekawsza niż jakieś tam elfy, bo z mechanicznym twistem w postaci kart mutacji. Klimat płynący z ilustracji przywodzi na myśl Resident Evil. Po kilku wstępnych partiach nie zauważam problemu ze zbalansowaniem. Generalnie oceniam produkt jako udany.

0

Cthulhu Dice (SJG)

Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji

dodano: 12.04.2011

Gra to marna. Wybory znikome i prawie sama losowość. Kupiłem ją dla pięknej kostki i nie zawiodłem się. Atrakcyjny gadżet do słoja z kostkami przyciągający oko każdego modnego cthultysty. Cthulhu fhtagn!

0

Summoner Wars: Cloaks Faction Deck

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 12.04.2011

Kolejna dawka strategi i taktyki do świetnej, uzależniającej gry. Nowa frakcja/armia, nowe zdolności specjalne, nowy styl gry i nowa gama trudnych decyzji do podjęcia. Siła tej armii wydaję się być nieoczywista i granie Cloaks będzie wymagało z pewnością niemałej finezji.

0

Summoner Wars: Jungle Elves Deck

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 12.04.2011

Kolejny dodatek do świetnej, uzależniającej gry. Nowa armia/rasa z nowymi, ciekawymi zdolnościami i stylem gry. Skromne opakowanie pełne nowych możliwości i strategicznych wyborów.

0

Dungeon Twister - Prison

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 23.03.2011

Długo poddawałem kontemplacji zakup tej gry i przekonała mnie w końcu jakość tej nowej edycji. Głównym atutem Dungeon Twistera jest udane połączenie klimatu fantasy z mózgożerną taktyką i strategią. To zdecydowania gra ciężkiego kalibru i nie dla niedzielnych graczy. Docenić należy też oprawę graficzną i pełne detali figurki.

2

Summoner Wars: Rukar´s Power

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 21.02.2011

Kolejna dawka narkotyku, którym jest Summoner Wars. Deck building z nowymi jednostkami zwiększa jeszcze ilość ciekawych taktycznych decyzji.

0

Summoner Wars: Grungor´s Charge

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 21.02.2011

Kolejna dawka rozmaitości i taktycznych wyzwań w małym, tanim pudełku. Summoner Wars rządzi, uzależniłem się.

0

Summoner Wars: Vanguards Faction Deck

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 05.02.2011

Kolejna ciekawa talia otwierająca przed graczami mnóstwo nowych opcji i wyzwań.

0

Summoner Wars Starter Set: Guild Dwarves vs. Cave Goblins

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 05.02.2011

Pomimo obaw związanych z losowością, gra okazała się być miłym zaskoczeniem. Gra jest bogata w trudne i ciekawe wybory taktyczne, a losowość (dociąg kart i rzuty kostkami) jest redukowana mechanizmami gry i przyjętą taktyką. Dużą zaletą są proste, dopracowane zasady i niewielkie rozmiary pudełka, umożliwiające granie z każdym i noszenie jej ze sobą wszędzie. Jedyna wada to cena, która wydaje się być dość wysoka w stosunku do skromnej zawartości pudełka.

0

Summoner Wars - Plansza Premium

Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt

dodano: 05.02.2011

Plansza Premium jest zdecydowanie wysokiej jakości i brakuje jej jedynie jakiegoś etui (jest zapakowana w folię). Natomiast często krytykowana oryginalna papierowa plansza do Summoner Wars ma tą zaletę, że łatwo ją można wszędzie ze sobą zabrać i nie szkoda jej jeśli uszkodzi się np. podczas gry na brudnym stole w pubie.

2

Summoner Wars: Fallen Kingdom Faction Deck

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 31.01.2011

Bardzo dobry dodatek do bardzo dobrej gry.

0

Summoner Wars Starter Set: Phoenix Elves vs. Tundra Orcs

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 31.01.2011

Po kilku partiach wychodzi na to, że gra jest naprawdę bardzo dobra. Mimo, że element losowy tkwi zarówno w kartach jak i kościach, w praktyce jest on znacznie redukowany mechaniką gry (mała ilość kart w talii, hity w rzutach 3-6). Decyzje przed którymi stoi gracz są zdecydowanie ciekawe i trudne zarazem (karty jako jednostki, czary i zasób/waluta i manewrowanie na planszy). Mechanika jest prosta, elegancka i dobrze przemyślana, a talie są zbalansowane.

0

Czarne Historie

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 11.08.2010

Świetna gra/zabawa. Małe pudełko dające dużo satysfakcji.

0

Woreczki strunowe (2 sztuki) 15 cm x 20 cm

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 30.04.2010

Ola boga, piękne woreczki teraz produkują.

0

Woreczki strunowe (4 sztuki) 10 cm x 10 cm

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 30.04.2010

Wspaniały woreczek upiększy moją kolekcję woreczków.

0

Savage Worlds (edycja polska)

Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt

dodano: 30.04.2010

Pyszny produkcik. Atrakcyjnie wydany, w przystępnej cenie i z obiecującą zawartością.

0

Dominion - Poseł

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 25.11.2009

Włączył mi się syndrom completisty więc musiałem zdobyć ten dodatek. Dodam, że bardzo lubię tą kartę i często z niej korzystam.

0

Kość pogodowa 6 Ścian - 18 mm - Weather Dice

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 25.11.2009

Dobrej jakości kostka. Przydatna do rpg i innych kreatywnych zastosowań (determinowania pogody w czasie wakacji?), także jest to ciekawostka w kolekcji kostek.

0

Dominion (edycja polska)

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 25.11.2009

Gra jest bardzo oryginalna i stanowi dla mnie ciekawe, trudne wyzwanie. Dodać należy bardzo dobrą skalowalność, elegancką, schludną mechanikę, proste zasady, dużo możliwości, wysoką replayability.

0

FFG Standard European Board Game Sleeves 50

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 25.11.2009

Kupiłem tonę tych koszulek żeby przyodziać wszystkie karty do wszystkich dominionów. Po prostu nie mogę patrzeć jak te karty się niszczą, a zdarza mi się grać w D. w pubach. Koszulki są bardzo dobre, mogłyby być ciut krótsze by idealnie pasować do Dominiona.

0

Dominion - Intrigue (edycja angielska)

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 25.11.2009

Na początku byłem sceptycznie nastawiony do Dominiona. Na pewno stanowił intrygujące wyzwanie, ale to właśnie D: Intrigue mnie przekonało. Jest ciut bardziej skomplikowane, ma trochę ciekawsze wybory niż oryginalna gra. Generalnie gra świetnie się skaluje, jest prosta i ma dużą "regrywalność". Wadą jest niska interakcja i pewna ilość losowości. Tak czy siak Dominion to świetna gra.

0

Call of Cthulhu LCG: Bag of Cthulhu

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 07.08.2009

OBŁĘDNA sprawa. Jest ich dużo, więc będę mógł nimi obdarować wielu "kultystów". Na razie obsiadają większość półek i innych płaskich powierzchni w moim domu. Cthulhu fhtagn!

0

Kość plus minus - 16 mm

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 07.08.2009

Jest to z pewnością kostka. I z pewnością ma swoje plusy i minusy. Ha ha...

0

Pluszowa pacynka Cthulhu

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 07.08.2009

Uwielbiam mojego Cthulhu! OBŁĘDNY to słowo, które najwierniej oddaje naturę tego produktu. Cthulhu fhtagn!

0

Pchełki Numeryczne

Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji

dodano: 19.05.2009

No cóż... Nie ma tu zbyt wiele do komentowania. Ok produkt. Zakupiony jako pomoc naukowa.

0

Mała Wielka Myszka

Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji

dodano: 19.05.2009

Nie liche ilustracje. Kupione jako pomoc dydaktyczna.

0

Super Farmer (2010)

Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji

dodano: 19.05.2009

Kupione dla celów dydaktycznych. Gra ma ciekawą historię, okazuję się. Uwikłani są w nią niemcy, uniwersytet, Borsuk, powstanie, pożar, żona i budżet domowy...

0

Lotto - Dom

Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji

dodano: 19.05.2009

Nie złe ilustracje. Sporo detali. Zakupione dla celów dydaktycznych.

0

Klej do kangurów (edycja niemiecka)

dodano: 01.04.2009

Skorpionyyyaaaarghh.... .. . .. . .. .

0

The Trinity

dodano: 01.04.2009

Łobuziaki! W moim egzemplarzu były żywe skorpiony zamiast figuuuuuaaaarghh.... .. . .. . .. .

0

Podstawka na karty - prostokątna (kolor niebieski)

Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt

dodano: 20.02.2009

Obłędnie solidne woreczki.. Można w nich trzymać rzeczy.

0

Woreczki strunowe (4 sztuki) 10 cm x 10 cm

Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt

dodano: 20.02.2009

Woreczki woreczkowate.. Można w nich trzymać rzeczy.

0

Mare Nostrum (edycja niemiecka)

Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt

dodano: 25.09.2008

Solidny kawał gry za tak niską cenę. Wielkie, ciężkie pudło, tona ładnych komponentów. Jestem właśnie w trakcie przerabiania kart na polski (naklejam teksty po polsku).

0

Kość matowa 6 ścian - 14 mm - Bez symboli - Różne kolory

Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji

dodano: 25.09.2008

Mogłyby być większe. Dają pole do bycia kreatywnym.

0

Kość matowa 4 Ściany - 14mm - Bez Symboli - Różne Kolory

Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji

dodano: 25.09.2008

Mogłyby być większe. Dają pole do bycia kreatywnym.

0

Kość matowa 12 ścian - 14 mm - Bez symboli - Różne kolory

Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji

dodano: 25.09.2008

Mogłyby być większe. Dają pole do bycia kreatywnym.

0

Kość matowa 8 Ścian - 14mm - Bez Symboli - Różne Kolory

Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji

dodano: 25.09.2008

Mogłyby być większe. Dają pole do bycia kreatywnym.

0

Kość matowa 20 ścian - 14 mm - Bez symboli - Różne kolory

Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji

dodano: 25.09.2008

Mogła by być większa. Daje pole do kreatywnego wykorzystania.

0

Klepsydra 120 sekund - czarny

Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt

dodano: 25.09.2008

Solidny produkt. Może posłużyć do rozwiązania problemów z analysis paralisys w niektórych planszówkach.

0

Klepsydra 30 sekund - pomarańczowa

dodano: 25.09.2008

Solidny produkt. Może posłużyć do rozwiązania problemów z analysis paralisys w niektórych planszówkach.

0

Klepsydra 90 sekund - żółta

Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt

dodano: 25.09.2008

Solidny produkt. Może posłużyć do rozwiązania problemów z analysis paralisys w niektórych planszówkach.

0

Woreczki strunowe (2 sztuki) 15 cm x 20 cm

Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt

dodano: 16.06.2008

Woreczki strunowe to nieodzowne akcesoria dla wszystkich graczy planszówkowych.

0

Podstawka na karty - prostokątna (kolor niebieski)

dodano: 16.06.2008

Cóż powiedzieć poza tym, że to dobry produkt i przydatny komponent do wielu gier lub eksponowania kolekcjonerskich rarytasów.

0

Podstawka na karty - okrągła (kolor pomarańczowy)

Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt

dodano: 16.06.2008

Cóż powiedzieć poza tym, że to dobry produkt i przydatny komponent do wielu gier lub eksponowania kolekcjonerskich rarytasów.

0

Kość matowa 6 Ścian - 19mm - Bez Symboli - Czarny

Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji

dodano: 16.06.2008

Jeszcze nie wiem po co je kupiłem. Staną się na razie częścią mojej małej kolekcji kości. Na pewno kiedyś znajdę dla nich jakieś kreatywne zastosowanie.

0

Kość 6 Ścian - 19 mm - Bez Symboli - Biały

dodano: 16.06.2008

Jeszcze nie wiem po co je kupiłem. Staną się na razie częścią mojej małej kolekcji kości. Na pewno kiedyś znajdę dla nich jakiś kreatywne zastosowanie.

0

Kość matowa 6 ścian - 7mm - Oczka - Różne Kolory

Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji

dodano: 16.06.2008

Poręczne i przydatne do gier gdzie rzuca się dużą ilością kości. Jednak na części kostek są dwie ścianki z trzema kropkami.

0

Heroscape

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 08.06.2008

Gra jest wyśmienita. Z pewnością jest lekka i ma proste zasady, lecz jednocześnie ma wystarczająco dużo ciekawych wyborów by przykuć uwagę i zaangażować szare komórki graczy nawet z dłuższym stażem. Jest w niej sporo losowości, ale draftowanie lub planowanie armii wraz z budową trójwymiarowego pola bitwy i scenariuszy o rozmaitych warunkach zwycięstwa daje dużo satysfakcji. Nie ma tu praktycznie downtime'u i gra się szybko i krótko. Lecz przede wszystkim granie w Heroscape to doskonała zabawa. Grę warto promować i byłoby fajnie gdyby Rebel sprowadził tony dodatków dostępne do tej gry w rozwiniętych planszówkowo krajach. Cena natomiast wydaje się nieco szalona i jest to jedyny poważny minus.

0

Carcassonne: Karczmy i Katedry (edycja niemiecka)

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 26.05.2008

Bardzo przydatny dodatek do urozmaicenia wspaniałej gry.

0

BattleLore 1ed - Goblin Skirmishers

Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt

dodano: 26.05.2008

Dodatek urozmaica grę i wzmacnia rasę goblińską. Kilka nowych, ciekawych jednostek.

0

PitchCar Mini

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 26.05.2008

Wyśmienita party game. Oferuje dużo emocji, jest dynamiczna i wciągająca.

0

Kość matowa 10 Ścian - Jumbo - Różne Kolory

Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt

dodano: 14.02.2008

Lubię kości typu Jumbo, choć mają mało wyrafinowane kolory.

0

Kość matowa 8 Ścian - Jumbo - Różne Kolory

dodano: 14.02.2008

Fajny gadżet po prostu.

0

Kość matowa 12 Ścian - Jumbo - Różne Kolory

Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt

dodano: 14.02.2008

Fajny gadżet. Szkoda, że kolory takie mało fantazyjne.

0

Kość matowa 4 Ściany - Jumbo - Różne Kolory

Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt

dodano: 14.02.2008

Fajny gadżet.

0

BattleLore 1ed - Scottish Wars

Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt

dodano: 14.02.2008

Jestem wielkim fanem systemu Battlelore, a nowy dodatek oferuje kilka ciekawych jednostek do urozmaicenia gry. Nie mogłem sobie odmówić. Nie za bardzo podoba mi się natomiast sposób wprowadzania na rynek kolejnych dodatków, bo oprócz ciekawych jednostek jestem zmuszony kupować też takie których nie potrzebuję więcej (krasnoludy z belkami). Czekam na bohaterów i więcej potworów.

0

BattleLore 1ed - Scottish Wars

Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt

dodano: 14.02.2008

Jestem wielkim fanem systemu Battlelore, a nowy dodatek oferuje kilka ciekawych jednostek do urozmaicenia gry. Nie mogłem sobie odmówić. Nie za bardzo podoba mi się natomiast sposób wprowadzania na rynek kolejnych dodatków, bo oprócz ciekawych jednostek jestem zmuszony kupować też takie których nie potrzebuję więcej (krasnoludy z belkami). Czekam na bohaterów i więcej potworów.

0

Kość matowa 6 ścian - 7mm - Oczka - Różne Kolory

Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt

dodano: 14.02.2008

Przydatne do gier w których rzuca się wieloma kostkami (Arkham Horror, Battleground Fantasy Warfare), szczególnie w połączeniu z kubkiem do kości. KRÓLESTWO ZA DICE TOWER!!! Czemu nigdzie tego w Polsce nie można kupić?!

0

BattleLore 1ed - Epic

dodano: 26.01.2008

Czy ktoś ma pojęcie kiedy Epic będzie ponownie DOSTĘPNY? Czekam i czekam i ani widu ani słychu.....

0

Mall of Horror

dodano: 08.01.2008

Bardzo dobra gra. Dużo emocji, dopracowana, sprawna mechanika, piękna oprawa graficzna, no i ZOMBIE. Gra świetnie oddaje klimat survival horroru. Wszytko opiera się na negocjowaniu, tworzeniu i zrywaniu sojuszy, byciu podstępnym, dobrym planowaniu i manipulowaniu innymi graczami.

0

Battleground FW: Nieumarli - Talia Startowa

dodano: 19.12.2007

Czytałem wiele recenzji tej gry oraz wiele podcastów na jej temat słuchałem. Jest to karciany odpowiednik kolekcjonerskich figurkowych gier bitewnych. Tyle że ta gra NIE JEST KOLEKCJONERSKA (w sensie MtG), ale jest rozszerzalna ( w sensie np Battlelore). Nie ma losowych kart. Starter i rozszerzenie zawierają WSZYSTKIE jednostki danej rasy (dokładna lista jest znana). Ponoć ma głębię tradycyjnych bitewniaków, ale jest szybsza i nieco sprawniej się w nią gra. Posiadam starter armii Undead, zestaw terenów i książkę ze scenariuszami. Niedługo przetestuję. Gra powinna się znaleźć w kategorii gier bitewnych bardziej niż karcianek kolekcjonerskich.

0

Zombies!!! (3rd Edition)

dodano: 25.10.2007

Która to edycja gry? Uwielbiam klimaty zombie i kontempluję zakup. Fanom polecam książkę Maxa Brooksa "Zombie survival guide". Jest już nawet polskie wydanie. :)

0

PitchCar Mini - Extension 2

dodano: 11.07.2007

Uwielbiam tą grę. To mój nr 2, po Battlelore. Szybka, fajna zabawa. Wydaje mi się że jednak jest to trochę drogie w stosunku do kosztów produkcji i ilości elementów. Mając podstawową wersję + dodatki można budować wiele fajnych, urozmaiconych torów, ale całkowity koszt jest wysoki. Jednak bardzo, bardzo polecam.

0

Kość matowa 20 Ścian - Jumbo - Różne Kolory

dodano: 11.07.2007

Kolejny fajny bajer. Urozmaica granie i może potencjalnie służyć do (samo)obrony. Ja po prostu lubię te gadżety...

0

Kość 8 Ścian - Kompas - Strony Świata

dodano: 11.07.2007

Niezły bajer. Przydatne dla rpgowców i twórców własnych gier planszowych.

0

Kość matowa 6 ścian - 7mm - Oczka - Różne Kolory

dodano: 11.07.2007

Sympatyczne maluchy. Poręczne i przydatne do gier które wymagają dużej ilości kości, np. Arkham Horror.

0

Eldritch Gems - Countery żółte

dodano: 11.07.2007

Ładne i poręczne, przydatne counterki. Dobre np. do zastąpienia mniej atrakcyjnych counterów w niektórych grach planszowych.

0

PitchCar Mini - Extension 1

dodano: 06.07.2007

Bardzo lubię Pitchcar'a i uważam, że ten dodatek jest konieczny, bo bardzo urozmaica zabawę. Skocznie rządzą! Polecam szczerze.

0

PitchCar Mini

dodano: 06.07.2007

Świetna i świeża gra. Zupełnie coś innego od gier w które zwykle gram. Kapitalna odmiana, szybka i efektowna. No i jest to też sentymentalna podróż do czasów dzieciństwa kiedy to grywałem w kapsle. Bardzo polecam.

0

Kość samopoczucia 6 Ścian - 18 mm - Emotikony

dodano: 06.07.2007

Zabawny gadżet, przydatny min. dla rpgowców. Jestem pewien jednak, że da się znaleźć dla kostki jeszcze więcej zastosowań.

0

Kość samopoczucia 6 Ścian - 18 mm - Emotikony

dodano: 06.07.2007

Zabawny gadżet, przydatny min. dla rpgowców. Jestem pewien jednak, że da się znaleźć dla kostki jeszcze więcej zastosowań.

0

Woreczki strunowe (2 sztuki) 15 cm x 20 cm

dodano: 06.07.2007

Rzecz bardzo przydatna.

0

Citadels (edycja angielska)

dodano: 04.06.2007

Świetna gra. Wspaniała mieszanka strategii, taktyki i psychologii. Co więcej, jest krótka, ale daje jednocześnie sporo satysfakcji. Karty są pięknie ilustrowane i intensyfikują klimat gry. Na razie grałem 5 partii w dwie osoby, bez dodatku i jestem zadowolony. Podobno z większą ilością graczy doznanie różni się znacznie, więc może być jeszcze ciekawiej. Bardzo dobry filler i potencjalnie dobra gra by wciągnąć nowych ludzi w hobby.

0

BattleLore 1ed

dodano: 18.05.2007

W tej chwili to moja ulubiona gra. Szybka i angażująca. W ciągu jednej godziny można przeprowadzic solidną bitwę, czyli krótki czas i dużo treści. Spora ilośc wyborów taktycznych i strategicznych uzupełniana jest przez dośc dużą losowośc niestety. Ale czynniki te równoważą się w sumie. Przepiękne wydanie powoduje że w klimat gry się wsiąka. Fajną sprawą w Battlelore jest ciągle rozbódowywany świat urozmaicający rozgrywkę magią, jednostakami, rasami nowymi rodzajami terenu. Gra jest przemyślana i wydana na wysokim poziomie.

0

Evo (nowa edycja)

dodano: 18.05.2007

Bardzo fajna gra z ciekawymi mechanizmami i wspaniałą oprawą graficzną. Jest durzo rzeczy które trzeba brac po uwagę podczas gry, ale i sporo śmiechu przy projektówaniu własnego dinozaura. Gra szybka, wciągająca i wymagająca pomyślunku.

0

Twój koszyk:


Twój koszyk jest pusty.

Masz pytania?

Jesteśmy na Gadu-Gadu:

12886439 (Aleksandra)

27211 (Artur)

40259215 (Michał)

Możesz też do nas napisać: sklep@rebel.pl
reklamacje@rebel.pl
lub zadzwonić do Biura Obsługi Klienta:
tel. 58 728 49 31,
508 247 667
(godz. 10-16)
Odwiedź nas: Facebook YouTube

Akceptujemy płatności

Przyjmujemy karty VISA, MasterCard oraz szybkie przelewy mTransfer, Płacę z Inteligo, Nordea, Przelew24, MultiTransfer
oraz płatność przy odbiorze.

Funko pion