April April

Czy uda się wam przywrócić porządek wśród pór roku?
Podziel się swoją opinią
  • 1 - 4 osoby
  • od 5 lat
  • ok. 20 minut
  • wydanie polskie
Niesforny duszek April April robi różne psoty. Teraz pomieszał wszystkie pory roku! Śnieg pada w lecie, liście na drzewach robią się kolorowe na wiosnę, drzewa wydają owoce w zimie, a kwitną na jesieni. Co za bałagan! Spróbujcie wspólnie doprowadzić wszystko do porządku. Nabierzcie powietrza w płuca i do dzieła! Gra toczy się bezpośrednio w opakowaniu: wszystkie cztery pory roku są pokazane w dolnej części pudełka na planszy i oddzielone od siebie stałymi płotkami. Każda z nich posiada odpowiednie piłeczki sezonowe, które są one oczywiście pomieszane i dlatego nie zawsze znajdują się we właściwym miejscu. Żetony pasujące do danego sezonu układamy na stole. Niestety wśród nich znajdują się 4 żetony z symbolem niesfornego duszka, który będzie nam utrudniał próbę zaprowadzenia porządku wśród pór roku! Teraz nadszedł czas, aby odkryć pierwszy żeton i zaprowadzić porządek w sezonowych piłeczkach poprzez dmuchanie. Jedno dmuchnięcie na raz powinno sprawić, że piłki trafią tam, gdzie ich miejsce. Cała drużyna gra przeciwko bezczelnemu duszkowi April April. Są dwie możliwości zakończenia naszej gry: Jeżeli udało się umieścić piłeczki na właściwych obszarach planszy zanim odkryty został czwarty żeton z symbolem duszka, nasza drużyna wygrywa! Odkryty został czwarty żeton z symbolem duszka. Gracz, który odkrył ten żeton, może dokończyć swój ruch. Jeżeli po jego dmuchnięciu nie wszystkie piłeczki znajdują się na właściwych obszarach planszy, wygrywa psotny duszek April April. W grę April April możesz zagrać również sam, według takich samych zasad jak w grze wieloosobowej. Czy uda ci się umieścić wszystkie piłeczki na właściwych obszarach, zanim odkryjesz czwarty żeton z symbolem duszka?
Wydawca:
Piatnik
79,95

Dostępnych 6 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Niesforny duszek April April robi różne psoty. Teraz pomieszał wszystkie pory roku! Śnieg pada w lecie, liście na drzewach robią się kolorowe na wiosnę, drzewa wydają owoce w zimie, a kwitną na jesieni. Co za bałagan! Spróbujcie wspólnie doprowadzić wszystko do porządku. Nabierzcie powietrza w płuca i do dzieła!

Gra toczy się bezpośrednio w opakowaniu: wszystkie cztery pory roku są pokazane w dolnej części pudełka na planszy i oddzielone od siebie stałymi płotkami. Każda z nich posiada odpowiednie piłeczki sezonowe, które są one oczywiście pomieszane i dlatego nie zawsze znajdują się we właściwym miejscu. Żetony pasujące do danego sezonu układamy na stole. Niestety wśród nich znajdują się 4 żetony z symbolem niesfornego duszka, który będzie nam utrudniał próbę zaprowadzenia porządku wśród pór roku!

Teraz nadszedł czas, aby odkryć pierwszy żeton i zaprowadzić porządek w sezonowych piłeczkach poprzez dmuchanie. Jedno dmuchnięcie na raz powinno sprawić, że piłki trafią tam, gdzie ich miejsce. Cała drużyna gra przeciwko bezczelnemu duszkowi April April.

Są dwie możliwości zakończenia naszej gry:

  1. Jeżeli udało się umieścić piłeczki na właściwych obszarach planszy zanim odkryty został czwarty żeton z symbolem duszka, nasza drużyna wygrywa!
  2. Odkryty został czwarty żeton z symbolem duszka. Gracz, który odkrył ten żeton, może dokończyć swój ruch. Jeżeli po jego dmuchnięciu nie wszystkie piłeczki znajdują się na właściwych obszarach planszy, wygrywa psotny duszek April April.

W grę April April możesz zagrać również sam, według takich samych zasad jak w grze wieloosobowej. Czy uda ci się umieścić wszystkie piłeczki na właściwych obszarach, zanim odkryjesz czwarty żeton z symbolem duszka?

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • żetony
  • kulki
Waga:
1 kg

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń April April

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie