Bananagrams

Najszybsza gra słowna w żółtym bananie - jak Scrabble, ale bez planszy!
7 opinii
  • 1 - 8 osób
  • od 7 lat
  • 10 - 15 minut
  • wydanie polskie
Podejmij wyzwanie i wykorzystaj wszystkie swoje litery, tworząc z nich krzyżówkę. Ale uważaj, zrób to, zanim wyprzedzą Cię Twoi rywale!Nie potrzebujesz kartki, ołówka, a nawet planszy. Najważniejsze jednak, że nie musisz czekać na swoją kolejkę! Bananagrams to dynamiczna, szybka i szalona zabawa. Zabierz ze sobą banana gdziekolwiek się wybierasz!Rozgrywka w Bananagrams jest szybka i zabawna. Często się zdarza, że rozgrywka się kończy, a Wam ciągle jest mało. Proponujemy wówczas grę złożoną z trzech lub pięciu partii.Kto wygra najwięcej partii, zostaje krzyżówkowym królem!
Autor:
Rena Nathanson, Abe Nathanson
Ilustracje:
Sandy Nathanson, Aaron Nathanson
Wydawca:
Trefl
6995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Podejmij wyzwanie i wykorzystaj wszystkie swoje litery, tworząc z nich krzyżówkę. Ale uważaj, zrób to, zanim wyprzedzą Cię Twoi rywale!

Nie potrzebujesz kartki, ołówka, a nawet planszy. Najważniejsze jednak, że nie musisz czekać na swoją kolejkę! Bananagrams to dynamiczna, szybka i szalona zabawa. Zabierz ze sobą banana gdziekolwiek się wybierasz!

Rozgrywka w Bananagrams jest szybka i zabawna. Często się zdarza, że rozgrywka się kończy, a Wam ciągle jest mało. Proponujemy wówczas grę złożoną z trzech lub pięciu partii.

Kto wygra najwięcej partii, zostaje krzyżówkowym królem!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • bananowy piórnik
  • 144 płytki z literami
  • instrukcja
Waga:
400 g


Recenzje

3.71
na podstawie 7 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń BananagramsNajbardziej przydatne recenzje

Sapphire101

Liczba recenzji: 170

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Banangrams to uproszczony scrabble, gdzie mamy do dyspozycji więcej liter i nie ogranicza nas plansza. Gra jest niewielka, bananowy piórnik można zabrać ze sobą w podróż. Jest to pozycja sympatyczna i przyjemna, dla graczy zarówno młodszych, jak i starszych. Płytki liter są estetyczne i solidne, piórnik z uwagi na kolor, może się brudzić. Dla fanów gier słownych (i krzyżówek) - jak znalazł ;)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jemo

Liczba recenzji: 6

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

O ile scrabbli, z którymi nie da się tej gry nie porównać, fanem nie jestem, Bananagrams zmieniają rozgrywkę na lepsze w każdej płaszczyźnie - partia jest szybka, bo o prędkość właśnie chodzi, nie ogranicza nas żadna plansza ani wcześniej ułożone słowa - w każdym momencie możemy wszystko zmienić no i liter mamy do dyspozycji o wiele więcej! Póki co testowane tylko w dwie osoby i gra w takiej konfiguracji sprawdza się fenomelanie, ale znając już co i jak - śmiało mogę powiedzieć że w większym gronie zabawa będzie jeszcze większa!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Bananinho

Liczba recenzji: 202

Gorąco polecam produkt !Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie