Bitwy Westeros

Epicka gra planszowa
11 opinii
 • 2 osoby
 • od 13 lat
 • ok. 60 minut
 • wydanie polskie
Rozpostrzyjcie sztandary Wielkich Rodów Westeros. Ścieżka do zdobycia władzy w Siedmiu Królestwach i przetrwania szlachetnych rodowodów każdego z nich jest odmienna. Niektóre zawierają strategiczne przymierza, inne knują skomplikowane polityczne intrygi, jeszcze inne robią użytek z kłamstw i zdrady. Nie ma jednak bardziej bezpośredniej i trwałej drogi ku władzy, jak wyruszenie na pole bitwy. Czy odpowiesz na to wyzwanie?W Bitwach Westeros dwaj gracze biorą udział w militarnych starciach, do których doszło w epickim świecie fantasy, opisanym na kartach bestsellerowej sagi George’a R. R. Martina Pieśń Lodu i Ognia. Gracze mogą wiernie odtworzyć bitwy z książek albo stworzyć własne. Witamy w Bitwach Westeros, gdzie weźmiesz udział w zmaganiach o Żelazny Tron, jakich jeszcze nie doświadczyłeś.
Autor:
Robert A. Kouba
Wydawca:
Galakta
25995
24995
-4%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Rozpostrzyjcie sztandary Wielkich Rodów Westeros. Ścieżka do zdobycia władzy w Siedmiu Królestwach i przetrwania szlachetnych rodowodów każdego z nich jest odmienna. Niektóre zawierają strategiczne przymierza, inne knują skomplikowane polityczne intrygi, jeszcze inne robią użytek z kłamstw i zdrady. Nie ma jednak bardziej bezpośredniej i trwałej drogi ku władzy, jak wyruszenie na pole bitwy. Czy odpowiesz na to wyzwanie?

W Bitwach Westeros dwaj gracze biorą udział w militarnych starciach, do których doszło w epickim świecie fantasy, opisanym na kartach bestsellerowej sagi George’a R. R. Martina Pieśń Lodu i Ognia. Gracze mogą wiernie odtworzyć bitwy z książek albo stworzyć własne. Witamy w Bitwach Westeros, gdzie weźmiesz udział w zmaganiach o Żelazny Tron, jakich jeszcze nie doświadczyłeś.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 138 plastikowych figurek
 • 1 sześcioczęściowa plansza
 • 8 kości
 • 110 kart
 • 32 nakładek na planszę
 • dziesiątki różnych żetonów
 • Plany Bitew Westeros
 • instrukcja
Waga:
2 kg
Instrukcja i inne pliki:
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.64
na podstawie 11 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Bitwy WesterosNajbardziej przydatne recenzje

Wojciech

Liczba recenzji: 10

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajna gra. Wciąga na długie godziny, taktyka, myślenie i szczęście tego potrzeba by wygrać z
przeciwnikiem :) Polecam grę, naprawdę warto zainwestować i cieszyć się nią przez wiele długich wieczorów :)


Wojciech

Liczba recenzji: 10

Jak dla mnie ideał :)

Witam,

Kupiłem tą grę kilka dni temu. Pierwsze wrażenie... troszkę się przeraziłem instrukcji, do tej pory miałem do czynienia z Neuroshimą Hex + wszystkie dodatki, nie ukrywam troszkę prostszy tytuł od Bitw Westeros, przy tej grze spędziłem coś ponad 1h 20min na dokładne przeczytanie instrukcji i obejrzenie kart. Potem to już tylko myślenie i planowanie,- nie zapomnijmy też o frajdzie gdy kosimy wrogie jednostki :) - polecam grę każdemu kto lubi pogłówkować, myśleć z wyprzedzeniem i tworzyć zgrupowania armii i uderzać na wroga. Polecam gra jest doskonała, figurki jak dla mnie są ok. Co do wysyłki, obsługi i pomocy przy zakupie, to nic dodać nic ująć, wszystko na 6+.

Pozdrawiam.


Nightbomber

Liczba recenzji: 252

Na pogięte włócznie (co wygląda groteskowo) polecam sprawdzoną na tychże figukach metodę:
1. Zamoczyć we wrzątku. 2. Wyprostować. 3. Zamoczyć w zimnej wodzie. Działa.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie