Blue Banana (edycja polska)

Myśl na opak!
3 opinie
  • 2 - 5 osób
  • od 10 lat
  • 20 - 30 minut
  • wydanie polskie
Niebieski banan, zielony flaming - wygląda to bezsensownie! Kto na koniec stanie się posiadaczem niebieskiego banana? Szybka gra karciana dla osób, które potrafią myśleć "na odwrót". Wygrywa gracz, który zdobędzie najwięcej kart! Oryginalna gra Wolfganga Warsha, która zmusza umysły graczy do działania sprzecznego z intuicją. Po obu stronach każdej karty znajdują się dwie rzeczy, które zamieniły się kolorami, np. czerwona żaba i zielona truskawka. Dlatego patrząc na obrazek przedstawiający żółtego flaminga wiemy, że po drugiej stronie będzie się znajdował… różowy banan. I tego właśnie szukacie wśród pozostałych kart – rzeczy posiadających cechy tego, co jest po drugiej stronie wylosowanych kart. Wszyscy grają jednocześnie, więc nikt się nie nudzi!
Autor:
Wolfgang Warsch
Wydawca:
Piatnik
59,95

Dostępne 3 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Niebieski banan, zielony flaming - wygląda to bezsensownie! Kto na koniec stanie się posiadaczem niebieskiego banana? Szybka gra karciana dla osób, które potrafią myśleć "na odwrót". Wygrywa gracz, który zdobędzie najwięcej kart!

Oryginalna gra Wolfganga Warsha, która zmusza umysły graczy do działania sprzecznego z intuicją. Po obu stronach każdej karty znajdują się dwie rzeczy, które zamieniły się kolorami, np. czerwona żaba i zielona truskawka. Dlatego patrząc na obrazek przedstawiający żółtego flaminga wiemy, że po drugiej stronie będzie się znajdował… różowy banan. I tego właśnie szukacie wśród pozostałych kart – rzeczy posiadających cechy tego, co jest po drugiej stronie wylosowanych kart. Wszyscy grają jednocześnie, więc nikt się nie nudzi!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 109 dwustronnych kart
  • 20 żetonów bananów
  • karta trybu gry
  • figurka niebieskiego banana
  • instrukcja
Waga:
450 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Blue Banana (edycja polska)

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie