Boggle

Wstrząsająca gra słowna!
2 opinie
  • 1 - 15 osób
  • od 8 lat
  • wydanie polskie
Odszukaj na kostkach jak najwięcej słów! W grze Boggle zdobywasz punkty znajdując słowa, których nie dostrzegają Twoi przeciwnicy! Potrząśnij grą, aby wymieszać kostki, następnie podnieś pokrywę i odwróć klepsydrę. Masz tylko 3 minuty na odnalezienie jak największej liczby słów na podstawie wylosowanego układu liter. Na koniec rundy podliczcie punkty. Jeśli dwóch lub więcej graczy znajdzie to samo słowo, nie jest ono liczone. Gracz z najwyższym wynikiem wygrywa. Pamiętaj, zwycięzca może być tylko jeden! Gra Boggle jest kompaktowa i łatwa w transporcie, dlatego może posłużyć w podróży czy na wakacjach.
Wydawca:
Hasbro
49,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Odszukaj na kostkach jak najwięcej słów!

W grze Boggle zdobywasz punkty znajdując słowa, których nie dostrzegają Twoi przeciwnicy! Potrząśnij grą, aby wymieszać kostki, następnie podnieś pokrywę i odwróć klepsydrę. Masz tylko 3 minuty na odnalezienie jak największej liczby słów na podstawie wylosowanego układu liter.

Na koniec rundy podliczcie punkty. Jeśli dwóch lub więcej graczy znajdzie to samo słowo, nie jest ono liczone. Gracz z najwyższym wynikiem wygrywa. Pamiętaj, zwycięzca może być tylko jeden!

Gra Boggle jest kompaktowa i łatwa w transporcie, dlatego może posłużyć w podróży czy na wakacjach.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • pudełko
  • 16 kostek z literkami
  • klepsydra
  • instrukcja
Waga:
202 g

Recenzje

5.00
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń BoggleWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie