Century: Korzenny Szlak

Doskonałe połączenie prostoty reguł i wciągającej rywalizacji
7 opinii
  • 2 - 5 osób
  • od 8 lat
  • ok. 45 minut
  • wydanie polskie
Niezmierzone bogactwa korzennego szlaku czekają na tych, którzy będą dość sprytni i odważni, żeby po nie sięgnąć! Stań na czele kupieckiej karawany, uważnie planuj i handluj z głową, a legendarny szlak odpłaci ci górami złota! Century: Korzenny Szlak (wcześniej zapowiadana pod tytułem Caravan) to doskonała strategiczna gra planszowa, w której głębia i różnorodność wyborów idzie w parze z niespotykaną prostotą zasad. Century: Korzenny Szlak oprócz przemyślanej w najdrobniejszych szczegółach mechaniki, to także przepiękna oprawa graficzna i wykonanie. Wczujcie się w klimat egzotycznej wyprawy kupieckiej korzystając z dużych, wyśmienicie ilustrowanych kart, a sprzedane przyprawy umieszczajcie w specjalnie do tego przygotowanych miseczkach! Century: Korzenny Szlak to pierwsza gra nowej trylogii, na którą składać się będą trzy niezależne produkcje, które można będzie ze sobą łączyć. Każda z gier osadzona będzie w innym okresie historycznym i przeniesie Was w realia innych czasów między XV a XVII wiekiem. W każdej z nich otrzymacie nieco inny obraz handlu i szlaki handlowe. Opis zasad w serwisie YouTube na kanale Regały Marcińskie Zapraszamy do zapoznania się z instrukcją na stronie wydawcy - factorycube.pl.
Autor:
Emerson Matsuuchi
Wydawca:
CUBE
174,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Niezmierzone bogactwa korzennego szlaku czekają na tych, którzy będą dość sprytni i odważni, żeby po nie sięgnąć! Stań na czele kupieckiej karawany, uważnie planuj i handluj z głową, a legendarny szlak odpłaci ci górami złota!

Century: Korzenny Szlak (wcześniej zapowiadana pod tytułem Caravan) to doskonała strategiczna gra planszowa, w której głębia i różnorodność wyborów idzie w parze z niespotykaną prostotą zasad.

Century: Korzenny Szlak oprócz przemyślanej w najdrobniejszych szczegółach mechaniki, to także przepiękna oprawa graficzna i wykonanie. Wczujcie się w klimat egzotycznej wyprawy kupieckiej korzystając z dużych, wyśmienicie ilustrowanych kart, a sprzedane przyprawy umieszczajcie w specjalnie do tego przygotowanych miseczkach!

Century: Korzenny Szlak to pierwsza gra nowej trylogii, na którą składać się będą trzy niezależne produkcje, które można będzie ze sobą łączyć. Każda z gier osadzona będzie w innym okresie historycznym i przeniesie Was w realia innych czasów między XV a XVII wiekiem. W każdej z nich otrzymacie nieco inny obraz handlu i szlaki handlowe.

Opis zasad w serwisie YouTube na kanale Regały Marcińskie

Zapraszamy do zapoznania się z instrukcją na stronie wydawcy - factorycube.pl.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 94 karty (kupieckie, bogactwa, karawan)
  • 4 plastikowe miseczki na przyprawy
  • 105 drewnianych kostek przypraw (kurkuma, szafran, kardamon, cynamon)
  • 20 żetonów monet
  • instrukcja
Waga:
1 kg
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.57
na podstawie 7 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Century: Korzenny SzlakNajbardziej przydatne recenzje

Tomi

Liczba recenzji: 19

Bardzo fajna gra w klimacie Splendora ale ....
+ mamy tu znacznie więcej myślenia i kombinowania
+ trochę większa złożoność
+ prosta instrukcja
+ ciekawa mechanika
+ szybka rozgrywka do 30 min.
+ dobrze chodzi na zarówno na 2 jak i więcej graczy
+ walka toczy się do samego końca rozgrywki
Minusy:
- znikoma interakcja między graczami
- prawie zerowy klimat

Bardzo ciekawa gra dla fanów Splendora. Jeśli tamta gra wam się przejadła i jest już za prosta to warto sięgnąć po Century. Lepsza zabawa i więcej kombinowania. Syn mnie często ogrywa więc grę polecić można chyba wszystkim. WARTO


Magdalena

Liczba recenzji: 9

Gra bardzo prosta, strasznie monotonna, głównie polegająca na zamianie jednego surowca na drugi i tak w kółko. Cena nieadekwatna do tego co oferuje gra.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Sławek

Proszę o zmianę ilości kart bo nie ma ich 104 przez co kupiłem niepotrzebnie 2 paczki koszulek. Kart jest 94 :/
Nic się nie stało za rok będzie kolejna część to koszulki się przydadzą. Ale tak dla proformy proszę o zmianę. Pozdrawiam całą ekipę REBELWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Splendor

Splendor