Claim 2: Walka o tron

Wybierz swoich sprzymierzeńców i zdobądź tron!
Podziel się swoją opinią
  • 2 osoby
  • od 10 lat
  • ok. 25 minut
  • wydanie polskie
Nowy król utrzymał się raptem jeden rok na tronie i zmarł! Jego rządy trwały niezbyt długo. Teraz pięć nowych ludów dołączyło do zmagań o władzę i tron.Czy sprzymierzysz się z gnomami, zakładając, że obronisz je przed gigantami? Skorzystasz z wiedzy mędrców? Skusisz nieśmiałe trole, aby przyłączyły się do Ciebie? Czy też zawierzysz potędze smoków?Wybierz swoich sprzymierzeńców i zdobądź tron!Gra Claim podzielona jest na dwie fazy. W pierwszej gracze będą rekrutować popleczników z ludów zamieszkujących królestwo. W drugiej fazie użyją ich do walki o głosy poparcia każdego z 5 ludów zamieszkujących królestwo.Gracz, który zdobędzie przynajmniej 3 głosy poparcia, zostanie nowym królem i zwyciezcą gry.
Autor:
Scott Almes
Ilustracje:
Mihajlo Dimitrievski
Wydawca:
Czacha Games
42,00

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Nowy król utrzymał się raptem jeden rok na tronie i zmarł! Jego rządy trwały niezbyt długo. Teraz pięć nowych ludów dołączyło do zmagań o władzę i tron.

Czy sprzymierzysz się z gnomami, zakładając, że obronisz je przed gigantami? Skorzystasz z wiedzy mędrców? Skusisz nieśmiałe trole, aby przyłączyły się do Ciebie? Czy też zawierzysz potędze smoków?

Wybierz swoich sprzymierzeńców i zdobądź tron!

Gra Claim podzielona jest na dwie fazy. W pierwszej gracze będą rekrutować popleczników z ludów zamieszkujących królestwo. W drugiej fazie użyją ich do walki o głosy poparcia każdego z 5 ludów zamieszkujących królestwo.

Gracz, który zdobędzie przynajmniej 3 głosy poparcia, zostanie nowym królem i zwyciezcą gry.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 52 karty
  • 2 karty pomocy
  • instrukcja
Waga:
150 g


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Claim 2: Walka o tronWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie