Clank! Legacy: Acquisitions Incorporated

Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Praca poszukiwacza przygód na pełen etat od 8:00 do 16:00 może wykańczać. Idziesz do pracy, a tam cholerne gremliny, złowrogie wampiry i gigantyczny smok stoją między tobą a skarbem, na który tak słusznie zasługujesz. Ale nie jesteś w tym sam. W Clank! Legacy: Acquisitions Incorporated, jesteś częścią największej firmy poszukiwaczy przygód we wszystkich planach - i możesz przy okazji codziennej roboty uratować świat! W tej grze legacy będziesz współpracować razem, a nawet przeciwko swoim współtowarzyszom przygód w kampanii o długości ponad 10 misji. Wraz z rozwojem podróży Twoje sukcesy, porażki i wybory będą miały trwały wpływ na grę i otaczający Cię świat, w wyniku czego powstanie wyjątkowy Clank! — gra, w którą możesz kontynuować rozgrywkę po zakończeniu kampanii. Historia może się skończyć, ale przygoda trwa!
Wydawca:
Dire Wolf Digital, Renegade Game Studios
369,95
329,95
-11%
(najniższa cena w ciągu 30 dni przed promocją: 299,95 zł)

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Praca poszukiwacza przygód na pełen etat od 8:00 do 16:00 może wykańczać. Idziesz do pracy, a tam cholerne gremliny, złowrogie wampiry i gigantyczny smok stoją między tobą a skarbem, na który tak słusznie zasługujesz. Ale nie jesteś w tym sam. W Clank! Legacy: Acquisitions Incorporated, jesteś częścią największej firmy poszukiwaczy przygód we wszystkich planach - i możesz przy okazji codziennej roboty uratować świat!

W tej grze legacy będziesz współpracować razem, a nawet przeciwko swoim współtowarzyszom przygód w kampanii o długości ponad 10 misji. Wraz z rozwojem podróży Twoje sukcesy, porażki i wybory będą miały trwały wpływ na grę i otaczający Cię świat, w wyniku czego powstanie wyjątkowy Clank! — gra, w którą możesz kontynuować rozgrywkę po zakończeniu kampanii.

Historia może się skończyć, ale przygoda trwa!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • plansze
  • karty
  • żetony
  • znaczniki
  • figurki
  • woreczek
  • naklejki
  • instrukcja
  • księga sekretów
Waga:
3 kg


Dodatki i akcesoria


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Clank! Legacy: Acquisitions Incorporated

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również