Czarne historie - Seks i zbrodnia

Pięćdziesiąt kruczoczarnych zagadek
4 opinie
  • 2 - 15 osób
  • od 18 lat
  • ok. 45 minut
  • wydanie polskie
42 przypadki fatalnych namiętności, 18 tragicznych zdarzeń, dziewięć małżeńskich zdrad, dwoje transwestytów i jeden oszust matrymonialny. Czarne historie - Seks i zbrodnia to 50 kruczoczarnych zagadek traktujących o największej z namiętności tego świata! Ponownie, krok po kroku, stawiając pytania rozwikłacie ekscytujące zagadki. Odkryjecie mroczne zakamarki duszy oraz poznacie najskrytsze, najgłębiej skrywane z ludzkich pragnień. Gęsia skórka, dreszczyk emocji i wypieki na twarzy gwarantowane!Te historie są gorące! Autorka tej wyjątkowej edycji Nicola Berger pracuje jako niezależna dziennikarka, autorka, lektorka i specjalistka PR. Seks i zbrodnia to już jej trzecia własna edycja Czarnych historii. Skąd czerpała pomysły? Co było jej inspiracją? Nie odważyliśmy się zapytać...Międzynarodowy bestseller!
Wydawca:
G3
4195

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

42 przypadki fatalnych namiętności, 18 tragicznych zdarzeń, dziewięć małżeńskich zdrad, dwoje transwestytów i jeden oszust matrymonialny. Czarne historie - Seks i zbrodnia to 50 kruczoczarnych zagadek traktujących o największej z namiętności tego świata!

Ponownie, krok po kroku, stawiając pytania rozwikłacie ekscytujące zagadki. Odkryjecie mroczne zakamarki duszy oraz poznacie najskrytsze, najgłębiej skrywane z ludzkich pragnień. Gęsia skórka, dreszczyk emocji i wypieki na twarzy gwarantowane!

Te historie są gorące!

Autorka tej wyjątkowej edycji Nicola Berger pracuje jako niezależna dziennikarka, autorka, lektorka
i specjalistka PR. Seks i zbrodnia to już jej trzecia własna edycja Czarnych historii. Skąd czerpała pomysły? Co było jej inspiracją? Nie odważyliśmy się zapytać...

Międzynarodowy bestseller!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 50 kart
  • instrukcja
Waga:
210 g


Recenzje

4.00
na podstawie 4 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Czarne historie - Seks i zbrodniaNajbardziej przydatne recenzje

Maciej

Liczba recenzji: 129

Dobry, solidny produkt

Kolejne Czarne Historie do kolekcji. Nie zawiedziesz się na nich, ale też nie zwalą Cię z krzesła. Temat nie jest aż tak bezczelny jakby się mogło wydawać. Dobry produkt :)


Lina2002

Liczba recenzji: 10

Moim zdaniem najlepszy z zestawów czarnych historii. Tak jak w przypadku wszystkich czarnych historii rozwiązywanie wymaga pomysłowości, nieszablonowego myślenia i czasami pewnej wiedzy. Oczywistą wadą jest zużywanie się kart.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Łukasz

Liczba recenzji: 13

W porządku, bez rewelacji

Fajna zabawa, ale po poprzednich Czarnych historiach te wydały mi sie jakby słabsze. Zdecydowanie za mało w nich erotyki a w końcu to powinien być "Seks i zbrodnia". Dla wielbicieli Czarnych historii i tak pewnie obowiązkowa.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również