Czarne historie - Seks i zbrodnia

Pięćdziesiąt kruczoczarnych zagadek
5 opinii
  • 2 - 15 osób
  • od 18 lat
  • ok. 45 minut
  • wydanie polskie
42 przypadki fatalnych namiętności, 18 tragicznych zdarzeń, dziewięć małżeńskich zdrad, dwoje transwestytów i jeden oszust matrymonialny. Czarne historie - Seks i zbrodnia to 50 kruczoczarnych zagadek traktujących o największej z namiętności tego świata! Ponownie, krok po kroku, stawiając pytania rozwikłacie ekscytujące zagadki. Odkryjecie mroczne zakamarki duszy oraz poznacie najskrytsze, najgłębiej skrywane z ludzkich pragnień. Gęsia skórka, dreszczyk emocji i wypieki na twarzy gwarantowane!Te historie są gorące! Autorka tej wyjątkowej edycji Nicola Berger pracuje jako niezależna dziennikarka, autorka, lektorka i specjalistka PR. Seks i zbrodnia to już jej trzecia własna edycja Czarnych historii. Skąd czerpała pomysły? Co było jej inspiracją? Nie odważyliśmy się zapytać...Międzynarodowy bestseller!
Wydawca:
G3
44,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

42 przypadki fatalnych namiętności, 18 tragicznych zdarzeń, dziewięć małżeńskich zdrad, dwoje transwestytów i jeden oszust matrymonialny. Czarne historie - Seks i zbrodnia to 50 kruczoczarnych zagadek traktujących o największej z namiętności tego świata!

Ponownie, krok po kroku, stawiając pytania rozwikłacie ekscytujące zagadki. Odkryjecie mroczne zakamarki duszy oraz poznacie najskrytsze, najgłębiej skrywane z ludzkich pragnień. Gęsia skórka, dreszczyk emocji i wypieki na twarzy gwarantowane!

Te historie są gorące!

Autorka tej wyjątkowej edycji Nicola Berger pracuje jako niezależna dziennikarka, autorka, lektorka
i specjalistka PR. Seks i zbrodnia to już jej trzecia własna edycja Czarnych historii. Skąd czerpała pomysły? Co było jej inspiracją? Nie odważyliśmy się zapytać...

Międzynarodowy bestseller!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 50 kart
  • instrukcja
Waga:
210 g


Recenzje

4.20
na podstawie 5 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Czarne historie - Seks i zbrodniaNajbardziej przydatne recenzje

Maciej

Liczba recenzji: 129

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Kolejne Czarne Historie do kolekcji. Nie zawiedziesz się na nich, ale też nie zwalą Cię z krzesła. Temat nie jest aż tak bezczelny jakby się mogło wydawać. Dobry produkt :)


Lina2002

Liczba recenzji: 10

Moim zdaniem najlepszy z zestawów czarnych historii. Tak jak w przypadku wszystkich czarnych historii rozwiązywanie wymaga pomysłowości, nieszablonowego myślenia i czasami pewnej wiedzy. Oczywistą wadą jest zużywanie się kart.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Łukasz

Liczba recenzji: 13

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

W porządku, bez rewelacji

Fajna zabawa, ale po poprzednich Czarnych historiach te wydały mi sie jakby słabsze. Zdecydowanie za mało w nich erotyki a w końcu to powinien być "Seks i zbrodnia". Dla wielbicieli Czarnych historii i tak pewnie obowiązkowa.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również