Dark Stories 2

Angielskie wydanie drugiej części popularnej gry imprezowej!
Podziel się swoją opinią
  • 2 - 15 osób
  • od 12 lat
  • ok. 20 minut
  • wydanie angielskie
Są jeszcze mroczniejsze. Są jeszcze bardziej straszne. Nadal potrafią zabić ćwieka. Dark Stories 2 - jeszcze więcej zabawy gwarantującej, że dostaniecie gęsiej skórki!Rozwiązujcie zagadki! Zrekonstruujcie wydarzenia poszczególnych incydentów, kompletując je kawałek po kawałku poprzez zadawanie pytań, odgadywanie oraz składanie w całość dowodów - samodzielnie lub z przyjaciółmi. To mrożąca krew w żyłach, ale jednocześnie zabawna gra w zgadywanie bez której nie obędzie się żadne przyjęcie. Bez wątpienia niebawem także Was pochłonie szał czarnych historii.Jesteście gotowi na więcej strasznych i ekscytujących opowieści? Tak? Wobec tego Dark Stories 2 są stworzone dla Was!Dark Stories 2 to zestaw 50 zupełnie nowych elektryzujących, a czasami makabrycznych opowieści, które faktycznie się wydarzyły albo… mogły się wydarzyć. W tej grze gracze starają się rozwikłać zagadki, które zostają im przedstawione.Dark Stories 2to kontynuacja bestsellerowego zestawu Dark Stories, który podbił serca miłośników zagadek kryminalnych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.Zestaw tworzący Dark Stories 2 został zebrany i przygotowany przez Holgera Böscha, który także tym razem dopilnował, aby w pudełku z grą znalazły się same najlepsze historie, a wszystkie z nich dało się rozwiązać. Za tworzącą doskonały klimat oprawę graficzną i tym razem odpowiedzialny był Bernard Skopnik.
Autor:
Holger Bösch
Wydawca:
Z-Man Games
4495

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Są jeszcze mroczniejsze. Są jeszcze bardziej straszne. Nadal potrafią zabić ćwieka. Dark Stories 2 - jeszcze więcej zabawy gwarantującej, że dostaniecie gęsiej skórki!
Rozwiązujcie zagadki! Zrekonstruujcie wydarzenia poszczególnych incydentów, kompletując je kawałek po kawałku poprzez zadawanie pytań, odgadywanie oraz składanie w całość dowodów - samodzielnie lub z przyjaciółmi. To mrożąca krew w żyłach, ale jednocześnie zabawna gra 
w zgadywanie bez której nie obędzie się żadne przyjęcie. Bez wątpienia niebawem także Was pochłonie szał czarnych historii.
Jesteście gotowi na więcej strasznych i ekscytujących opowieści? Tak? Wobec tego 
Dark Stories 2 są stworzone dla Was!
Dark Stories 2 to zestaw 50 zupełnie nowych elektryzujących, a czasami makabrycznych opowieści, które faktycznie się wydarzyły albo… mogły się wydarzyć. W tej grze gracze starają się rozwikłać zagadki, które zostają im przedstawione.
Dark Stories 2to kontynuacja bestsellerowego zestawu Dark Stories, który podbił serca miłośników zagadek kryminalnych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.
Zestaw tworzący Dark Stories 2 został zebrany i przygotowany przez Holgera Böscha, który także tym razem dopilnował, aby w pudełku z grą znalazły się same najlepsze historie, a wszystkie z nich dało się rozwiązać. Za tworzącą doskonały klimat oprawę graficzną i tym razem odpowiedzialny był Bernard Skopnik.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 50 kart
  • instrukcja
Waga:
210 g


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Dark Stories 2

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie