Descent: Journeys in the Dark - Belthir Lieutenant Pack

11 opinii
  • 2 - 5 osób
  • wydanie angielskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Descent 2nd Edition: Journeys in the Dark.
Descent 2nd Edition: Journeys in the Dark
Zestaw z Belthirem to dodatek do Descent: Journeys in the Dark Second Edition. W zestawie otrzymujesz figurkę, żetony i karty, które dają nowe możliwości do nękania graczy.
Wydawca:
Fantasy Flight Games
3995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Zestaw z Belthirem to dodatek do Descent: Journeys in the Dark Second Edition. W zestawie otrzymujesz figurkę, żetony i karty, które dają nowe możliwości do nękania graczy.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.05

4.45
na podstawie 11 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Descent: Journeys in the Dark - Belthir Lieutenant PackNajbardziej przydatne recenzje

felipone

Liczba recenzji: 111

Figurka jest bardzo ładna, nawet nie pomalowana wyróżnia się na planszy dzięki rozpostartym skrzydłom. Do figurki dodawana jest talia kart agenta (w wersji angielskie), można jej użyć na początku kampanii, aby zwiększyć pulę możliwości Overlord-a. Agenta można wybrać tylko raz na początku kampanii, więc mają wszystkie dodatki poruczników, mało kto będzie je wstanie przetestować w akcji.
Uwaga kupowania tych figurek może być uzależniające, kiedy patrzę na zawartość Descenta i widzę że kilku brakuje, zastanawiam się jaką grę wziąć, aby dobić dodatkiem do darmowej przesyłki.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Teichan

Liczba recenzji: 413

Jak dla mnie ideał :)

Przyjemna dla oka figurka zaprojektowana specjalnie na potrzeby tej edycji. Belthir to fajna postać ale jej talia posiada pewną wadę - głównie jej zdolności koncentruja się na graniu tylko talią Overlorda Basic I. Szkoda, bo ta smocza hybryda to dobry poplecznik. Jak każdy lieutenant pack także tutaj w skład wchodzą figurka, talia, żetony i krótka instrukcja. Polecam!


dewodaa

Liczba recenzji: 398

Jak dla mnie ideał :)

Każda przygoda gdzieś się zaczyna... Moja z Poplecznikami zaczęła się od Belthira i... jestem na tak. Pod wpływem innych komentarzy obawiałem się o jakość figurki. Na szczęście zupełnie niepotrzebnie - trzyma ona poziom tych z podstawki. Zaś co do decku tego niewyrośniętego smoka; szczególnie w nim ciekawe jest to, że ma możliwość szybkiego pomnażania tokenów, za które potem można wykorzystywać te karty. Poza tym całkiem nieźle wpasowuje się w mój styl gry jako Mroczny Zły (związany z działalnością potworów, zwykle muszę dawać fory graczom ;) więc o pułapkach i takich rzeczach zwyczajnie zapominam).

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie