Descent: Journeys in the Dark - Valyndra Lieutenant Pack

10 opinii
  • 2 - 5 osób
  • od 14 lat
  • ok. 120 minut
  • wydanie angielskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Descent 2nd Edition: Journeys in the Dark.
Descent 2nd Edition: Journeys in the Dark
Zestaw z Valyndrą to dodatek do Descent: Journeys in the Dark Second Edition. W zestawie otrzymujesz figurkę, żetony i karty, które dają nowe możliwości do nękania graczy.
Autor:
Justin Kemppainen
Wydawca:
Fantasy Flight Games
6995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Zestaw z Valyndrą to dodatek do Descent: Journeys in the Dark Second Edition. W zestawie otrzymujesz figurkę, żetony i karty, które dają nowe możliwości do nękania graczy.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.1

4.50
na podstawie 10 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Descent: Journeys in the Dark - Valyndra Lieutenant PackNajbardziej przydatne recenzje

Teichan

Liczba recenzji: 413

Jak dla mnie ideał :)

Valyndra - następny smok i to jeszcze jaki! Całość tego zestawu jest przyjemna w rozgrywce. Tali podkreśla cechy smocze Królowej Żmijów. Można dodawać tarcze, przepychać się pomiędzy herosami czy chciwie zagarniać treat za skarby. Jest to jedna z tych talii, na które wielu czekało. Sprawdza się świetnie podczas gry. Jeśli chodzi o samą figurkę to budzi pewne zastrzeżenia. Po pierwsze wymaga złożenia z użyciem całkiem nie małej siły. Rekompensuje to fakt, że po złożeniu miejsca styku elementów są prawie niewidoczne. Drugim mankamentem jest dla mnie jej wielkość w porównaniu do Bol'goretha, czemu troll jest od niej większy tego nie rozumiem. Obie wady jednak nie psują ogólnego wrażenia jakie wywiera Valyndra, a jest ona jak najbardziej pozytywne. Stojąca na podwyższeniu i patrząca na innych z góry smoczyca jest niebezpiecznym wrogiem herosów. Polecam!


Michał

Liczba recenzji: 55

Jak dla mnie ideał :)

Figurka Valyndra Lieutenant to prawdziwe dzieło sztuki. Naprawdę. Jest bardzo duża, a rozpiętością skrzydeł dorównuje smokom (ciekawostka - skrzydła za pierwszym razem trzeba wmontować w figurkę, gdyż w paczce są osobno). Dodatek warty zakupu chociażby z uwagi na tę figurkę. Polecam.


Pawel

Liczba recenzji: 33

Dobry, solidny produkt

Valyndra to przede wszystkim rewelacyjna, duża i szczegółowa figurka, chyba najlepsza jak do tej pory z Descenta. Jako agent jest dość potężna, ale naprawdę ciekawa jest jej talia, bazująca na finezyjnych manewrach w odpowiedzi na przeszukiwanie bohaterów. Jeśli herosi nie mają w swej drużynie kogoś kto ułatwia przeszukiwanie i zdobywanie złota, tala Valyndry może im to wyjątkowo utrudnić (bądź też, z drugiej strony, wzmacniać Mrocznego Władcę przy każdym przeszukiwaniu). Z tego względu grę tą talią polecam raczej zaawansowanym MW (sam jeszcze na to się nie piszę, kupiłem też Belthira, którego talia jest dużo prostrza w użyciu, i na początek mam zamiar używać właśnie jej).
Sama figurka bardzo fajnie wykonana, nie mam zastrzeżeń. Trochę trzeba posiłować się, aby wepchnąć na miejsca skrzydła przy okazji ich nie łamiąc, ale za to wszystko świetnie przylega i jest bardzo stabilne. Jedyny minus to cena - od dawna nie gram figurkowe bitewniaki i wydanie 50 zł na jedną figurkę (nawet tak dużą), kilka kart i żetonów to sporo. Jako jednorazowy wydatek - znośny, ale jeśli ktoś chciałby kolekcjonersko zebrać wszystkich agentów, okazuje się że musi zapłacić sporą sumkę... Dlatego na razie się wstrzymam.
Przy takiej cenie nie zaszkodziłaby jeszcze w zestawie dodatkowa, tematyczna przygoda, pomyślana specjalnie pod kątem agenta (podobno takie są w większych zestawach Hero and Monster Collection). To byłoby coś!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie