Discover: Nieznane lądy

Unikatowa gra przygodowa - każdy egzemplarz jest inny!
1 opinia
  • 1 - 4 osoby
  • od 12 lat
  • 60 - 120 minut
  • wydanie polskie
Gdy się budzisz, głowa Ci pęka. Do tego nie masz pojęcia gdzie jesteś, ani co cię tu sprowadziło. Jak okiem sięgnąć, zewsząd otaczają Cię połacie dzikiego terenu. W oddali słychać wycie jakiegoś zwierzęcia. Musisz jednak na jakiś czas wstrzymać swoje poszukiwania odpowiedzi na pytania kotłujące się w głowie – obecnie najważniejsze jest przetrwanie. Czy zdecydujesz się pomóc innym, którzy także się tu znaleźli? A może twoja chęć przetrwania będzie tak silna, że postanowisz ich wykorzystać?Discover: Nieznane lądy - nowa grę o eksploracji i przetrwaniu autorstwa Coreya KonieczkiOstateczny cel gry jest zawsze jeden - nieważne, czy grasz sam, czy w czwórkę - musisz przetrwać, ale to pozornie proste zadanie wiązało się będzie z odkryciem wielu sekretów. Logo Unique Games oznacza, że każda kopia Discover: Nieznanych lądów na świecie jest inna i zawiera niepowtarzalną mieszkankę postaci, wątków fabularnych, przedmiotów i wrogów. Przygoda w twoim egzemplarzu gry będzie zupełnie inna od tego, co znajdzie w pudełku Twój znajomy! Jednak bez względu na warunki, w jakich się znajdziecie, musicie odkryć jak trafiliście do samego serca dziczy – to, czy będziecie współpracować, czy działać samodzielnie, zależy już tylko od Was!Rozwikłaj tajemniceKażdy egzemplarz gry Discover: Nieznane lądy jest inny od wszystkich pozostałych kopii tej gry na świecie! W tym pudełku znajdziesz niepowtarzalne połączenie krajobrazu, historii, postaci, miejsc, przedmiotów oraz wrogów, stworzone, aby opowiedzieć unikatową historię.Zbadaj 2 różnorodne tereny (z 6 dostępnych), z których każdy skrywa inne tajemnice.Graj 12 różnymi postaciami (z 36 dostępnych), z których każda posiada inne umiejętności.Ogromny wachlarz różnorodnych przedmiotów, wrogów oraz opowieści sprawia, że nikt nie ma takiej gry jak Ty!
Autor:
Corey Konieczka
Ilustracje:
Juliette Brocal, Chan Chau, Keny Widjaja
Wydawca:
Galakta
21995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Gdy się budzisz, głowa Ci pęka. Do tego nie masz pojęcia gdzie jesteś, ani co cię tu sprowadziło. Jak okiem sięgnąć, zewsząd otaczają Cię połacie dzikiego terenu. W oddali słychać wycie jakiegoś zwierzęcia. Musisz jednak na jakiś czas wstrzymać swoje poszukiwania odpowiedzi na pytania kotłujące się w głowie – obecnie najważniejsze jest przetrwanie. Czy zdecydujesz się pomóc innym, którzy także się tu znaleźli? A może twoja chęć przetrwania będzie tak silna, że postanowisz ich wykorzystać?

Discover: Nieznane lądy - nowa grę o eksploracji i przetrwaniu autorstwa Coreya Konieczki

Ostateczny cel gry jest zawsze jeden - nieważne, czy grasz sam, czy w czwórkę - musisz przetrwać, ale to pozornie proste zadanie wiązało się będzie z odkryciem wielu sekretów. Logo Unique Games oznacza, że każda kopia Discover: Nieznanych lądów na świecie jest inna i zawiera niepowtarzalną mieszkankę postaci, wątków fabularnych, przedmiotów i wrogów. Przygoda w twoim egzemplarzu gry będzie zupełnie inna od tego, co znajdzie w pudełku Twój znajomy! Jednak bez względu na warunki, w jakich się znajdziecie, musicie odkryć jak trafiliście do samego serca dziczy – to, czy będziecie współpracować, czy działać samodzielnie, zależy już tylko od Was!

Rozwikłaj tajemnice

Każdy egzemplarz gry Discover: Nieznane lądy jest inny od wszystkich pozostałych kopii tej gry na świecie! W tym pudełku znajdziesz niepowtarzalne połączenie krajobrazu, historii, postaci, miejsc, przedmiotów oraz wrogów, stworzone, aby opowiedzieć unikatową historię.

  • Zbadaj 2 różnorodne tereny (z 6 dostępnych), z których każdy skrywa inne tajemnice.
  • Graj 12 różnymi postaciami (z 36 dostępnych), z których każda posiada inne umiejętności.
  • Ogromny wachlarz różnorodnych przedmiotów, wrogów oraz opowieści sprawia, że nikt nie ma takiej gry jak Ty!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacjeRecenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Discover: Nieznane lądyWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 0

Na wyspie w pierwszym scenariuszu jedną z opcji zwycięstwa jest odpłynięcie. Do tego jednak należy mieć wiosła, których to nie mogę znaleźć. To błąd czy nie dość uważnie szukałem?

~ Krzysztof 20.10.2020 20:05

Wydaje mi się, że "wiosła" są gdzieś na plaży, na kafelkach linii brzegowej południowej.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Lovecrusader 06.11.2020 09:59

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Zaginiony Ląd

Zaginiony Ląd