Dominion - Adventures

Dziewiąty dodatek do Dominiona
1 opinia
  • 2 - 4 osoby
  • od 14 lat
  • ok. 30 minut
  • wydanie angielskie
Jesteś poszukiwaczem przygód. Całe swoje życie snułeś się od jednego miasta do drugiego. Zdobyłeś dzięki temu znajomości i ciekawe umiejętności, które przydają się w drodze, a nie w sytuacji, gdy trzeba rządzić królestwem. Dominion: Adventures to dziewiąty dodatek do obsypanej wieloma nagrodami gry autorstwa Donalda X. Vaccarino. W tej grze każdy z graczy rozpoczyna rozgrywkę z identyczną dziesięciokartową talią kart. Na stole leżą dostępne karty "Królestwa" - które możemy kupować za startowe karty by rozwijać naszą krainę. Wszystkie karty mają specjalne właściwości, więc ich właściwy dobór zadecyduje o wygranej. Sercem gry jest mnogość strategii prowadzących nas do wygranej. Możemy przyspieszać działanie talii budując liczne wioski, zapewniać sobie dochód kopalniami czy lichwiarzami, utrudniać życie przeciwnikom zatrudniając wiedźmy czy dusząc ich biurokracją. Kto zbuduje lepiej działającą talię i pierwszy wykupi drogie punkty zwycięstwa - zostanie zwycięzcą. W grze zwycięża osoba, która na zakończenie ma w talii największa liczbę punktów zwycięstwa. W dodatku Adventures znajdziemy 400 kart, 6 mat do gry i 60 żetonów. W ich skład wchodzi 30 nowych kart Królestwa (w tym i te z mechaniką "duration" oraz "reserve") i 20 kart wydarzeń. Grę trzeba połączyć razem z Dominionem albo Dominionem: Intrygą. Jest natomiast kompatybilny z wszystkimi innymi dodatkami do tej gry.
Autor:
Donald X. Vaccarino
Wydawca:
Rio Grande Games
179,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Jesteś poszukiwaczem przygód. Całe swoje życie snułeś się od jednego miasta do drugiego. Zdobyłeś dzięki temu znajomości i ciekawe umiejętności, które przydają się w drodze, a nie w sytuacji, gdy trzeba rządzić królestwem.

Dominion: Adventures to dziewiąty dodatek do obsypanej wieloma nagrodami gry autorstwa Donalda X. Vaccarino. W tej grze każdy z graczy rozpoczyna rozgrywkę z identyczną dziesięciokartową talią kart. Na stole leżą dostępne karty "Królestwa" - które możemy kupować za startowe karty by rozwijać naszą krainę. Wszystkie karty mają specjalne właściwości, więc ich właściwy dobór zadecyduje o wygranej. Sercem gry jest mnogość strategii prowadzących nas do wygranej. Możemy przyspieszać działanie talii budując liczne wioski, zapewniać sobie dochód kopalniami czy lichwiarzami, utrudniać życie przeciwnikom zatrudniając wiedźmy czy dusząc ich biurokracją. Kto zbuduje lepiej działającą talię i pierwszy wykupi drogie punkty zwycięstwa - zostanie zwycięzcą.

W grze zwycięża osoba, która na zakończenie ma w talii największa liczbę punktów zwycięstwa.

W dodatku Adventures znajdziemy 400 kart, 6 mat do gry i 60 żetonów. W ich skład wchodzi 30 nowych kart Królestwa (w tym i te z mechaniką "duration" oraz "reserve") i 20 kart wydarzeń.

Grę trzeba połączyć razem z Dominionem albo Dominionem: Intrygą. Jest natomiast kompatybilny z wszystkimi innymi dodatkami do tej gry.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 400 kart
  • 6 mat
  • 60 żetonów
  • instrukcja
Waga:
1,2 kg


Recenzje

4.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Dominion - AdventuresWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie