Drewniane Szachy - Babuszki (zielono-czerwony)

Ręcznie wykonany komplet szachów z unikalnymi figurami
1 opinia
  • 2 osoby
  • od 6 lat
Figury w tym komplecie mają unikatowy wschodni styl. Zostały wykonane ręcznie z drewna brzozowego, występują w czerwieni i zieleni. Babuszki to Składana kasetka o rozmiarach 42 x 21 x 5,5 cm wykonana ręcznie z drewna bukowego i brzozy. Na zewnątrz posiada wypalaną 64-polową szachownicę. Wewnątrz, kasetka posiada komory do przechowywania figur. Figury wykonane zostały ręcznie z drewna brzozowego. Wysokość Króla szachów wynosi 90 mm. Ten komplet został wyprodukowany przez najlepszych rzemieślników z Sunrise Chess & Games - polskiej firmy od 1996 roku zajmującej się produkcją i sprzedażą ręcznie wykonywanych gier drewnianych najwyższej jakości. Wygląd figur może nieznacznie odbiegać od przedstawionych zdjęć (zarówno wzór jak i kolorystyka). Babuszki są ręcznie malowane przez wschodnioeuropejskich twórców, figurki powstają przy udziale kilku artystów.
Wydawca:
Sunrise Chess & Games
159,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Figury w tym komplecie mają unikatowy wschodni styl. Zostały wykonane ręcznie z drewna brzozowego, występują w czerwieni i zieleni.

Babuszki to

  • Składana kasetka o rozmiarach 42 x 21 x 5,5 cm wykonana ręcznie z drewna bukowego i brzozy. Na zewnątrz posiada wypalaną 64-polową szachownicę.
  • Wewnątrz, kasetka posiada komory do przechowywania figur.
  • Figury wykonane zostały ręcznie z drewna brzozowego.
  • Wysokość Króla szachów wynosi 90 mm.

Ten komplet został wyprodukowany przez najlepszych rzemieślników z Sunrise Chess & Games - polskiej firmy od 1996 roku zajmującej się produkcją i sprzedażą ręcznie wykonywanych gier drewnianych najwyższej jakości.

Wygląd figur może nieznacznie odbiegać od przedstawionych zdjęć (zarówno wzór jak i kolorystyka). Babuszki są ręcznie malowane przez wschodnioeuropejskich twórców, figurki powstają przy udziale kilku artystów.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • komplet figur w kolorze zielonym i czerwonym
  • szkatułka - plansza do gry
Waga:
1,2 kg

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Drewniane Szachy - Babuszki (zielono-czerwony)Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie