Drewniane Szachy Choinkowe

Unikalny zestaw świątecznych szachów ręcznej roboty
1 opinia
  • 2 osoby
  • od 6 lat
Styl figur szachowych w tym komplecie jest unikatowy. Figury przypominają choinkę i są wykonane z drewna grabowego. Wypalana składana deska szachowa wyścielona jest od wewnątrz filcem. Komplet dostępny tylko w brązowym kolorze.Szachy Choinkowe toSkładana kasetka o rozmiarach 60 x 30 x 7 cm wykonana ręcznie z drewna bukowego i brzozy. Na zewnątrz posiada wypalaną 64-polową szachownicę.Wewnątrz, kasetka posiada dwie komory do przechowywania figur.Figury wykonane zostały ręcznie z drewna bukowego.Wysokość Króla szachów wynosi aż 170 mm!Ten komplet został wyprodukowany przez najlepszych rzemieślników z Sunrise Chess & Games - polskiej firmy od 1996 roku zajmującej się produkcją i sprzedażą ręcznie wykonywanych gier drewnianych najwyższej jakości.
Wydawca:
Sunrise Chess & Games
26995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Styl figur szachowych w tym komplecie jest unikatowy. Figury przypominają choinkę i są wykonane z drewna grabowego. Wypalana składana deska szachowa wyścielona jest od wewnątrz filcem. Komplet dostępny tylko w brązowym kolorze.

Szachy Choinkowe to

  • Składana kasetka o rozmiarach 60 x 30 x 7 cm wykonana ręcznie z drewna bukowego i brzozy. Na zewnątrz posiada wypalaną 64-polową szachownicę.
  • Wewnątrz, kasetka posiada dwie komory do przechowywania figur.
  • Figury wykonane zostały ręcznie z drewna bukowego.
  • Wysokość Króla szachów wynosi aż 170 mm!

Ten komplet został wyprodukowany przez najlepszych rzemieślników z Sunrise Chess & Games - polskiej firmy od 1996 roku zajmującej się produkcją i sprzedażą ręcznie wykonywanych gier drewnianych najwyższej jakości.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • drewniana szkatuła po rozłożeniu służąca za szachownicę
  • drewniane figury szachowe
Waga:
4 kg

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Drewniane Szachy ChoinkoweWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie