Drewniane Szachy - Royal Mini

Ręcznie wykonany komplet szachów
Podziel się swoją opinią
  • 2 osoby
  • od 6 lat
Oto jeden z najpopularniejszych amatorskich zestawów szachowych, który dzięki kompaktowym rozmiarom idealnie nadaje się do podróży. Składana kasetka o rozmiarach 28 x 15,5 x 4,5 cm wykonana ręcznie z drewna bukowego i brzozy ma na zewnątrz wypalaną 64-polową szachownicę. Wewnątrz, kasetka posiada komorę do przechowywania figur. Figury wykonane zostały ręcznie z drewna grabowego i buku. Wysokość Króla szachów wynosi 65 mm. Ten komplet został wyprodukowany przez najlepszych rzemieślników z Sunrise Chess & Games - polskiej firmy od 1996 roku zajmującej się produkcją i sprzedażą ręcznie wykonywanych gier drewnianych najwyższej jakości.
Wydawca:
Sunrise Chess & Games
69,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Oto jeden z najpopularniejszych amatorskich zestawów szachowych, który dzięki kompaktowym rozmiarom idealnie nadaje się do podróży.

  • Składana kasetka o rozmiarach 28 x 15,5 x 4,5 cm wykonana ręcznie z drewna bukowego i brzozy ma na zewnątrz wypalaną 64-polową szachownicę.
  • Wewnątrz, kasetka posiada komorę do przechowywania figur.
  • Figury wykonane zostały ręcznie z drewna grabowego i buku.
  • Wysokość Króla szachów wynosi 65 mm.

Ten komplet został wyprodukowany przez najlepszych rzemieślników z Sunrise Chess & Games - polskiej firmy od 1996 roku zajmującej się produkcją i sprzedażą ręcznie wykonywanych gier drewnianych najwyższej jakości.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • drewniana szkatułka
  • drewniane figury
Waga:
600 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Drewniane Szachy - Royal MiniWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie