Drewniane Szachy Turniejowe - Turystyczne

Kompaktowe wydanie klasycznej gry
2 opinie
  • 2 osoby
  • od 6 lat
Zestaw stanowiący kompromis pomiędzy przystępnością szachów szkolnych i kompakotwością turystycznych. Idealny dla początkujących szachistów. Składana kasetka o rozmiarach 27 x 13,5 x 4 cm z drewna bukowego i brzozy ma na zewnątrz wypalaną 64-polową szachownicę nadającą się zarówno do gry w szachy, jak i w warcaby. Wewnątrz, kasetka posiada komory do przechowywania figur szachowych. Figury wykonane zostały ręcznie z drewna grabowego. Wysokość Króla szachów wynosi 50 mm. Ten komplet został wyprodukowany przez najlepszych rzemieślników z Sunrise Chess & Games - polskiej firmy od 1996 roku zajmującej się produkcją i sprzedażą ręcznie wykonywanych gier drewnianych najwyższej jakości.
Wydawca:
Sunrise Chess & Games
64,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Zestaw stanowiący kompromis pomiędzy przystępnością szachów szkolnych i kompakotwością turystycznych. Idealny dla początkujących szachistów.

  • Składana kasetka o rozmiarach 27 x 13,5 x 4 cm z drewna bukowego i brzozy ma na zewnątrz wypalaną 64-polową szachownicę nadającą się zarówno do gry w szachy, jak i w warcaby.
  • Wewnątrz, kasetka posiada komory do przechowywania figur szachowych.
  • Figury wykonane zostały ręcznie z drewna grabowego.
  • Wysokość Króla szachów wynosi 50 mm.

Ten komplet został wyprodukowany przez najlepszych rzemieślników z Sunrise Chess & Games - polskiej firmy od 1996 roku zajmującej się produkcją i sprzedażą ręcznie wykonywanych gier drewnianych najwyższej jakości.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • drewniana kasetka
  • drewniane figury szachowe
Waga:
500 g

Recenzje

4.50
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Drewniane Szachy Turniejowe - TurystyczneWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie