Escape Room: Skok w Wenecji

Kieszonkowy escape room dla grupy lub pojedynczego gracza
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • 1 - 6 osób
 • od 12 lat
 • ok. 60 minut
 • wydanie polskie
Escape Room: Skok w Wenecji to gra karciana przeznaczona dla grupy przyjaciół bądź pojedynczego śmiałka. Jesteście profesjonalnymi złodziejami, którym powierzono ryzykowną misję: musicie dostać się do kasyna w Wenecji i wykraść żeton warty 10 milionów dolarów. Każde z Was wciela się w inną postać - z indywidualną wiedzą i umiejętnościami. To niebezpieczna robota, dlatego trzymajcie się planu - najmniejszy błąd może zniweczyć wasze wysiłki! Gra Escape Room: Skok w Wenecji jest kieszonkową wersją rozrywki typu escape room, w której gracze zostają „uwięzieni” i postawieni w pozornie beznadziejnej sytuacji, a ich celem jest rozwiązywanie różnorodnych zagadek i wydostanie się z tarapatów w jak najkrótszym czasie.
Autor:
Martino Chiacchiera, Silvano Sorrentino
Ilustracje:
Alberto Bontempi
Wydawca:
FoxGames
3995

store

Dostępnych 7 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w dniu 14.07.2020


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Escape Room: Skok w Wenecji to gra karciana przeznaczona dla grupy przyjaciół bądź pojedynczego śmiałka. Jesteście profesjonalnymi złodziejami, którym powierzono ryzykowną misję: musicie dostać się do kasyna w Wenecji i wykraść żeton warty 10 milionów dolarów.

Każde z Was wciela się w inną postać - z indywidualną wiedzą i umiejętnościami. To niebezpieczna robota, dlatego trzymajcie się planu - najmniejszy błąd może zniweczyć wasze wysiłki!

Gra Escape Room: Skok w Wenecji jest kieszonkową wersją rozrywki typu escape room, w której gracze zostają „uwięzieni” i postawieni w pozornie beznadziejnej sytuacji, a ich celem jest rozwiązywanie różnorodnych zagadek i wydostanie się z tarapatów w jak najkrótszym czasie.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 60 kart
 • 1 sekretny plan

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Escape Room: Skok w Wenecji


Najbardziej przydatne recenzje

LukePL

Liczba recenzji: 258

Bardzo ciekawa aczkolwiek jednorazowa gra. Warto sprawdzić jeżeli nie przeszkadza nam jej jednorazowość. Poziom trudności określiłbym na 3/6


Bryza_111

Liczba recenzji: 49

Tytuł, który sprawił, że wciągneliśmy się z zona w escape roomy kieszonkowe. Wcielania się w postacie, bardzo ciekawe zagadki i ciekawa fabuła dostarczyła super zabawy na godzine z kilkoma dodatkowymi minutami,


Fia

Liczba recenzji: 8

product.rating.0

Jedna z lepszych w serii ER, dostarczyła nam niezłej rozrywki. Nie ukrywam, że jedną czy dwie zagadki rozwiązaliśmy z podpowiedzią, ale klimat był bardzo dobrze zbudowany i naprawdę pozwolił się wciągnąć.

Minusem jest jak zwykle jednorazowość, ale tutaj akurat nie sposób jest się tego nie spodziewać, więc po prostu została przekazana dalej i cieszy kolejne osoby.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie