Escape Room: The Game

Czy potrafisz trzymać nerwy na wodzy?
Podziel się swoją opinią
  • 3 - 5 osób
  • od 16 lat
  • ok. 60 minut
  • wydanie polskie
Poczuj adrenalinę i ciesz się zagadkami Escape Roomu we własnym domu. Escape Room: The Game to wyzwanie, któremu musicie stawić czoła, wspólnie rozwiązując zagadki i odnajdując ukryte wskazówki.To wyścig z czasem - macie tylko 60 minut na ucieczkę. Chrono Dekoder odlicza od 60 minut do 0, pomaga w tworzeniu odpowiedniej atmosfery gry i pozwala na użycie wskazówek.W tej grze wygrana albo przegrana zależy od Was wszystkich, każdy z graczy musi dobrze wykonać swoje zadanie. Waszą siłą jest współpraca, dzięki niej rozwiążecie zagadki i łamigłówki na czas.Czy jesteście gotowi na podjęcie wyzwania?
Ilustracje:
Roland MacDonald
Wydawca:
Trefl
19995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Poczuj adrenalinę i ciesz się zagadkami Escape Roomu we własnym domu. Escape Room: The Game to wyzwanie, któremu musicie stawić czoła, wspólnie rozwiązując zagadki i odnajdując ukryte wskazówki.

To wyścig z czasem - macie tylko 60 minut na ucieczkę. Chrono Dekoder odlicza od 60 minut do 0, pomaga w tworzeniu odpowiedniej atmosfery gry i pozwala na użycie wskazówek.

W tej grze wygrana albo przegrana zależy od Was wszystkich, każdy z graczy musi dobrze wykonać swoje zadanie. Waszą siłą jest współpraca, dzięki niej rozwiążecie zagadki i łamigłówki na czas.

Czy jesteście gotowi na podjęcie wyzwania?

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
881 g


Dodatki i akcesoria


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie