Escape Room: W krainie czarów

Kieszonkowy escape room dla grupy albo pojedynczego gracza
2 opinie
  • 1 - 6 osób
  • od 12 lat
  • 30 - 60 minut
  • wydanie polskie
Emocje z prawdziwego escape roomu ukryte wewnątrz talii kart! Escape Room: W krainie czarówto gra karciana przeznaczona dla grupy przyjaciół bądź samotnego śmiałka. W Krainie Czarów nic nie jest takie, jakim się wydaje. To magiczna kraina pełna cudownych dziwactw. Istnieją tysiące dziwnych rzeczy do podziwiania. Ale biada każdemu, kto zgubi się w Krainie Czarów i rozzłości Królową Kier. Tylko biały królik, zepsuty kapelusznik i uśmiechnięty kot mogą pomóc. Nie trać głowy, a znajdziesz drogę powrotną do swojego świata. Gra jest kieszonkową wersją rozrywki typu escape room, w której gracze zostają „uwięzieni” i postawieni w pozornie beznadziejnej sytuacji, a ich celem jest rozwiązywanie różnorodnych zagadek i wydostanie się z tarapatów w jak najkrótszym czasie.
Autor:
Chiacchiera Martino, Sorrentino Silvano
Ilustracje:
Alberto Bontempi
Wydawca:
FoxGames
59,95

Dostępne 4 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Emocje z prawdziwego escape roomu ukryte wewnątrz talii kart! Escape Room: W krainie czarówto gra karciana przeznaczona dla grupy przyjaciół bądź samotnego śmiałka.

W Krainie Czarów nic nie jest takie, jakim się wydaje. To magiczna kraina pełna cudownych dziwactw. Istnieją tysiące dziwnych rzeczy do podziwiania. Ale biada każdemu, kto zgubi się w Krainie Czarów i rozzłości Królową Kier.

Tylko biały królik, zepsuty kapelusznik i uśmiechnięty kot mogą pomóc. Nie trać głowy, a znajdziesz drogę powrotną do swojego świata.

Gra jest kieszonkową wersją rozrywki typu escape room, w której gracze zostają „uwięzieni” i postawieni w pozornie beznadziejnej sytuacji, a ich celem jest rozwiązywanie różnorodnych zagadek i wydostanie się z tarapatów w jak najkrótszym czasie.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 60 kart
  • tajemnicza koperta
  • instrukcja
Waga:
250 g


Recenzje

5.00
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Escape Room: W krainie czarówWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie