Flip City: Reuse

Małe rozszerzenie do gry mikro-deck-buildingowej
Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Mieszkańcy Flip City niczego nie pragną tak bardzo jak rozbudowy swojej ślicznej metropolii. Pragną renowacji, ulepszeń i dalszej ekspansji... ale wszystko ma swoją cenę. A gdy będzie ona zbyt wysoka, wszyscy zaczną się buntować.Dodatek Flip City: Reuse to 28 nowych kart, które składają się na zestawy, które wchodzą w interakcję z miastem drugiego gracza (Plumber Shop/Renewal Agency) lub dają dodatkowy dostęp do gotówki (Flea Market/Recycling Bin).Przed wami stoi wyzwanie każdego prezydenta czy burmistrza - zbudować jak najwięcej wydając jak najmniej!
3995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Mieszkańcy Flip City niczego nie pragną tak bardzo jak rozbudowy swojej ślicznej metropolii. Pragną renowacji, ulepszeń i dalszej ekspansji... ale wszystko ma swoją cenę. A gdy będzie ona zbyt wysoka, wszyscy zaczną się buntować.

Dodatek Flip City: Reuse to 28 nowych kart, które składają się na zestawy, które wchodzą w interakcję z miastem drugiego gracza (Plumber Shop/Renewal Agency) lub dają dodatkowy dostęp do gotówki (Flea Market/Recycling Bin).

Przed wami stoi wyzwanie każdego prezydenta czy burmistrza - zbudować jak najwięcej wydając jak najmniej!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 28 kart
Waga:
100 g


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie