Game of Thrones: The Trivia Game

Quiz z wiedzy o Grze o Tron!
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • 2 - 4 osoby
 • od 18 lat
 • ok. 60 minut
 • wydanie angielskie
W Grze o Tron, wiedza jest jedną z najpotężniejszych broni. Często znacznie potężniejsza od Valyriańskiej Stali bądź smoczego ognia. I to właśnie bez tych fizycznych dowodów siły takie postaci jak Olenna Tyrell, Littlefinger czy Tyrion Lannister budują swoją potęgę. “What we don’t know is what usually gets us killed.”- Petyr Baelish, Game of ThronesGame of Thrones: The Trivia Game pozwoli Ci zmierzyć się ze swoimi przeciwnikami w walkę o Żelazny Tron! Z tym, że główną waszą bronią będzie spryt i wiedza a nie umiejętności machania mieczem.Odpowiadając na pytania z czterech pierwszy sezonów serialowej Gry o Tron przejmujecie powoli kontrolę nad lokacjami rozsianymi po całym kontynencie. Nie zabraknie też typowego dla serialu knucia - wchodź w pakty, zbieraj zasoby, zdobywaj wpływy ikonicznych postaci i... sam decyduj o tym, jak trudne pytania (i z którego sezonu) chcesz brać pod uwagę. Ten, kto zdobędzie kontrolę największej ilości lokacji - ten wygrywa i zostaje nowym władcą Siedmiu Królestw!
Autor:
Jonathan Ying
Wydawca:
Fantasy Flight Games
15995

store

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


W Grze o Tron, wiedza jest jedną z najpotężniejszych broni. Często znacznie potężniejsza od Valyriańskiej Stali bądź smoczego ognia. I to właśnie bez tych fizycznych dowodów siły takie postaci jak Olenna Tyrell, Littlefinger czy Tyrion Lannister budują swoją potęgę. 

“What we don’t know is what usually gets us killed.”

- Petyr Baelish, Game of Thrones

Game of Thrones: The Trivia Game pozwoli Ci zmierzyć się ze swoimi przeciwnikami w walkę o Żelazny Tron! Z tym, że główną waszą bronią będzie spryt i wiedza a nie umiejętności machania mieczem.

Odpowiadając na pytania z czterech pierwszy sezonów serialowej Gry o Tron przejmujecie powoli kontrolę nad lokacjami rozsianymi po całym kontynencie. Nie zabraknie też typowego dla serialu knucia - wchodź w pakty, zbieraj zasoby, zdobywaj wpływy ikonicznych postaci i... sam decyduj o tym, jak trudne pytania (i z którego sezonu) chcesz brać pod uwagę. 

Ten, kto zdobędzie kontrolę największej ilości lokacji - ten wygrywa i zostaje nowym władcą Siedmiu Królestw!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga (kg):
1

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Game of Thrones: The Trivia GamePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie