Gdzie jest zwierz?

Szalony wyścig w świecie zwierząt
2 opinie
  • 2 - 5 osób
  • wydanie polskie
Poczuj zew natury, poznawaj zwierzęta, wytężaj wzrok i nie daj się zwieść mistrzom kamuflażu!Gdzie jest zwierz? to rodzinna gra planszowa, która zapewni szalony wyścig w świecie zwierząt. Sprawdźcie, co wiecie o różnych gatunkach, poznajcie zwierzęcych rekordzistów oraz ciekawostki dotyczące ich życia. Typujcie poprawne odpowiedzi na pytania quizowe i szukajcie na planszy ukrytych zwierzaków.Co robi modliszka? Ile litrów wody może wypić jednorazowo wielbłąd dwugarbny? Czy miś koala spokrewniony jest z niedźwiedziem?Duzi i mali tropiciele tajemnic przyrody odkryją gatunki owadów, ssaków, płazów, gadów, ptaków oraz ryb. Dowiedzą się więcej o ich niezwykłych umiejętnościach, budowie i wyglądzie. W drodze po zwycięstwo przydadzą się spryt, refleks i spostrzegawczość.O barwne ilustracje świata zwierząt zadbała Anna Truszkowska. Szczegółowe grafiki zachęcają do poznawania fauny.Plansza i karty zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje wytrzymałość podczas emocjonujących rozgrywek.
Autor:
Paweł Czapczyk
Ilustracje:
Anna Truszkowska
Wydawca:
Kapitan Nauka
4995

Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Poczuj zew natury, poznawaj zwierzęta, wytężaj wzrok i nie daj się zwieść mistrzom kamuflażu!

Gdzie jest zwierz? to rodzinna gra planszowa, która zapewni szalony wyścig w świecie zwierząt. Sprawdźcie, co wiecie o różnych gatunkach, poznajcie zwierzęcych rekordzistów oraz ciekawostki dotyczące ich życia. Typujcie poprawne odpowiedzi na pytania quizowe i szukajcie na planszy ukrytych zwierzaków.

Co robi modliszka? Ile litrów wody może wypić jednorazowo wielbłąd dwugarbny? Czy miś koala spokrewniony jest z niedźwiedziem?

Duzi i mali tropiciele tajemnic przyrody odkryją gatunki owadów, ssaków, płazów, gadów, ptaków oraz ryb. Dowiedzą się więcej o ich niezwykłych umiejętnościach, budowie i wyglądzie. W drodze po zwycięstwo przydadzą się spryt, refleks i spostrzegawczość.

O barwne ilustracje świata zwierząt zadbała Anna Truszkowska. Szczegółowe grafiki zachęcają do poznawania fauny.

Plansza i karty zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje wytrzymałość podczas emocjonujących rozgrywek.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • plansza
  • 55 kart
  • 5 pionków
  • kostka
  • instrukcja

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Gdzie jest zwierz?

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie