Gloom: Unfortunate Expeditions

Druga edycja
5 opinii
  • 2 - 5 osób
  • od 13 lat
  • ok. 30 minut
  • wydanie angielskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Gloom 2nd edition.
Gloom 2nd edition
Gra Niepomyślnych Wydarzeń i Straszliwych Konsekwencji. W grze karcianej Gloom starasz się, aby twoja ekscentryczna rodzina dziwaków doświadczyła jak najstraszliwszych możliwych tragedii, zanim pomożesz im odejść w zdecydowanie zasłużone, kojące objęcia śmierci. Wmieszaj po prostu 55 zawartych w tym zestawie przezroczystych kart do podstawowej gry Gloom, aby wzbogacić ją o nowe makabryczne modyfikatory, wydarzenia i przedwczesne zgony, a także o nową rodzinę nieustraszonych badaczy, których na całym świecie spotykały nieszczęśliwe wypadki. Obecnie pułkownik Bumpersnoot jest raczej łowcą okazji, zaś lady Bumpersnoot ściera się ze śmietanką towarzyską, lecz zawsze lubi zapraszać gości na kolację. Rodzinę uzupełnia karta Rezydencji Ogromny Domek na Drzewie, którą można wykorzystać wraz z rozszerzeniem Unhappy Homes. Unfortunate Expeditions wzbogaca grę o Ekspedycje. Połóż nowe karty Ekspedycji z jednego boku. Gdy zagrasz Modyfikator lub Przedwczesną Śmierć z symbolem Ekspedycji, rozstrzygnij efekt natychmiastowy z karty, po czym połóż tę ekspedycję na środku stołu. Jednocześnie w grze może znajdować się tylko jedna Ekspedycja, tak więc nowa zastępuje ewentualną wcześniejszą. Zasady Ekspedycji oddziałują na wszystkich uczestników przez cały czas jej obecności w grze. Niektóre karty posiadają również efekty specjalne, występujące wtedy, gdy w momencie ich zagrania konkretna Ekspedycja znajduje się już w grze.
Autor:
Keith Baker
Wydawca:
Atlas Games
59,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Gra Niepomyślnych Wydarzeń i Straszliwych Konsekwencji.

W grze karcianej Gloom starasz się, aby twoja ekscentryczna rodzina dziwaków doświadczyła jak najstraszliwszych możliwych tragedii, zanim pomożesz im odejść w zdecydowanie zasłużone, kojące objęcia śmierci. Wmieszaj po prostu 55 zawartych w tym zestawie przezroczystych kart do podstawowej gry Gloom, aby wzbogacić ją o nowe makabryczne modyfikatory, wydarzenia i przedwczesne zgony, a także o nową rodzinę nieustraszonych badaczy, których na całym świecie spotykały nieszczęśliwe wypadki. Obecnie pułkownik Bumpersnoot jest raczej łowcą okazji, zaś lady Bumpersnoot ściera się ze śmietanką towarzyską, lecz zawsze lubi zapraszać gości na kolację. Rodzinę uzupełnia karta Rezydencji Ogromny Domek na Drzewie, którą można wykorzystać wraz z rozszerzeniem Unhappy Homes.

Unfortunate Expeditions wzbogaca grę o Ekspedycje. Połóż nowe karty Ekspedycji z jednego boku. Gdy zagrasz Modyfikator lub Przedwczesną Śmierć z symbolem Ekspedycji, rozstrzygnij efekt natychmiastowy z karty, po czym połóż tę ekspedycję na środku stołu. Jednocześnie w grze może znajdować się tylko jedna Ekspedycja, tak więc nowa zastępuje ewentualną wcześniejszą. Zasady Ekspedycji oddziałują na wszystkich uczestników przez cały czas jej obecności w grze. Niektóre karty posiadają również efekty specjalne, występujące wtedy, gdy w momencie ich zagrania konkretna Ekspedycja znajduje się już w grze.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
20 g
Kod producenta:
ATG1354


Recenzje

4.60
na podstawie 5 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Gloom: Unfortunate ExpeditionsWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Fairytale Gloom

Fairytale Gloom