Gra edukacyjna: Czyja połowa

Zabawna i edukacyjna gra o zwierzątkach
Podziel się swoją opinią
  • od 3 lat
  • wydanie polskie
Miękka i puszysta wełna, mocny pancerz, kolce…co to za zwierzę? Poszukaj drugiej połowy zwierzątka z tekturowej planszy na plastikowych kartach i dopasuj je! Aby łatwiej je odszukać każde z nich ma kolorowe ubranko. Gra uczy jak wygląda zwierzątko, a także pozwala na ich wyszukiwanie według ich cech lub kolorowych ubranek. Twoje dziecko w ten łatwy sposób będzie ćwiczyć spostrzegawczość i zapamiętywanie szczegółów. W zestawie znajdują się tekturowe plansze z różnymi zwierzętami (po 4 na planszy) oraz plastikowe karty zawierające obrazki z ich połówkami. Dopasujcie je poprawnie. Co wiecie na temat wszystkich tych zwierząt? Jak się nazywają? Gdzie mieszkają? Co jedzą? Możecie wspólnie opowiadać swoje historie związane z przedstawionymi obrazkami rozwijając słownictwo oraz konstrukcje zdań. Gra ćwiczy logiczne myślenie, pamięć, koncentrację, mówienie oraz fantazję. Baw się w drodze, na pikniku – wszędzie tam, gdzie zechcesz! Wygodna, tekturowa walizeczka zapinana na rzepy ułatwi przechowywanie i przenoszenie.
Wydawca:
Roter Kafer
44,95

Dostępnych 12 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Miękka i puszysta wełna, mocny pancerz, kolce…co to za zwierzę? Poszukaj drugiej połowy zwierzątka z tekturowej planszy na plastikowych kartach i dopasuj je! Aby łatwiej je odszukać każde z nich ma kolorowe ubranko. Gra uczy jak wygląda zwierzątko, a także pozwala na ich wyszukiwanie według ich cech lub kolorowych ubranek.

Twoje dziecko w ten łatwy sposób będzie ćwiczyć spostrzegawczość i zapamiętywanie szczegółów. W zestawie znajdują się tekturowe plansze z różnymi zwierzętami (po 4 na planszy) oraz plastikowe karty zawierające obrazki z ich połówkami. Dopasujcie je poprawnie. Co wiecie na temat wszystkich tych zwierząt? Jak się nazywają? Gdzie mieszkają? Co jedzą? Możecie wspólnie opowiadać swoje historie związane z przedstawionymi obrazkami rozwijając słownictwo oraz konstrukcje zdań. Gra ćwiczy logiczne myślenie, pamięć, koncentrację, mówienie oraz fantazję. Baw się w drodze, na pikniku – wszędzie tam, gdzie zechcesz! Wygodna, tekturowa walizeczka zapinana na rzepy ułatwi przechowywanie i przenoszenie.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 12 zwierząt
  • 24 kartki
Waga:
200 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Gra edukacyjna: Czyja połowa

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie