Gra o Tron: Taniec ze Smokami

Druk na życzenie
16 opinii
  • 6 osób
  • od 14 lat
  • ok. 180 minut
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Gra o Tron.
Gra o Tron
Czterech z pięciu królów nie żyje. Król Stannis Baratheon wspiera Nocną Straż, a Ród Boltonów i Ród Greyjoyów walczą o strzępy, które pozostały z Rodu Starków. Lannisterowie wciąż trzymają się na Żelaznym Tronie, wspierani przez swych wątpliwych sprzymierzeńców, Tyrellów. Na południu, w Dorne, Ród Martellów zbiera swoje siły. Zima nadeszła, rozpoczęło się ostateczne starcie.Wojna może i dobiega końca, ale Westeros wciąż krwawi.Ten dodatek wprowadza do planszowej Gry o Tron dwa nowe elementy:42 karty Rodów: Każdy z sześciu Rodów z gry podstawowej otrzymuje nową talię 7 kart Rodu, zaprojektowanych z myślą o bardziej strategicznej rozgrywce.Scenariusz „Taniec ze smokami”: Szybszy, bardziej konfliktowy scenariusz dla 6 graczy, pozwalający odtworzyć wydarzenia z późniejszych tomów sagi „Pieśni Lodu i Ognia”.
Wydawca:
Galakta
6995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Czterech z pięciu królów nie żyje. Król Stannis Baratheon wspiera Nocną Straż, a Ród Boltonów i Ród Greyjoyów walczą o strzępy, które pozostały z Rodu Starków. Lannisterowie wciąż trzymają się na Żelaznym Tronie, wspierani przez swych wątpliwych sprzymierzeńców, Tyrellów. Na południu, w Dorne, Ród Martellów zbiera swoje siły. Zima nadeszła, rozpoczęło się ostateczne starcie.

Wojna może i dobiega końca, ale Westeros wciąż krwawi.

Ten dodatek wprowadza do planszowej Gry o Tron dwa nowe elementy:
42 karty Rodów: Każdy z sześciu Rodów z gry podstawowej otrzymuje nową talię 7 kart Rodu, zaprojektowanych z myślą o bardziej strategicznej rozgrywce.

Scenariusz „Taniec ze smokami”: Szybszy, bardziej konfliktowy scenariusz dla 6 graczy, pozwalający odtworzyć wydarzenia z późniejszych tomów sagi „Pieśni Lodu i Ognia”.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 42 karty rodów
Waga (kg):
0.1
Uwaga! Zbieranie zamówień zostało zakończone. Realizacja nastąpi w styczniu 2020 r.

4.06
na podstawie 16 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Gra o Tron: Taniec ze SmokamiNajbardziej przydatne recenzje

Bartosz

Liczba recenzji: 3

Dobry, solidny produkt

Czekałem z upragnieniem na ten dodatek. Po kilkudziesięciu rozgrywkach z przyjaciółmi, znaliśmy się już jak łyse konie, więc postanowiliśmy urozmaicić rozgrywkę.

Po kilku grach z dodatkiem, mam mieszane uczucia. Z jednej strony wprowadza dynamiczniejszy początek. Jednak pierwsza tura zawsze wygląda bardzo podobnie... Potem zaczyna się zabawa. Dużym minusem jest bilans. Lanisterowie od początku są na przegranej pozycji. (wiem, że gra osadza się w realiach z ksiażki, jednak bilans, powinnien być bardziej zrównoważony).

Sam wydruk jest ok. Szału nie ma, ale bardzo też nie mierzi w oczy. Jednak fajnie byłoby dodać instrukcję, ciut większą niż 3 malutkie karteczki. Podobnie z wydrukiem scenariusza.

I szkoda, że Starkowie, zostali Starkami, mimo iż to Boltonowie. ;)

Sama przesyłka błyskawiczna, bez problemowa. I zawsze rozczula mnie mail, z pytaniem czy wszystko ok! :)
Ocena to 4 z małym minusem.

Dla zagorzałych fanów, polecam. :)


xjustx

Liczba recenzji: 109

Nie lubię! Gra zdecydowanie nie dla kobiet! Budzi negatywne emocje.
Ale na pewno zagram jeszcze raz, pozabijam wszystkich!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Josh22

Liczba recenzji: 158

Jak dla mnie ideał :)

Ciekawy dodatek, skierowany wybitnie dla zaawansowanych graczy. Początkowe ustawienie wymusza agresywne działanie już w pierwszej turze, dodatkowo czas gry skrócony do sześciu tur sprawia że agresywne i ryzykowne zagrania są niezbędne. Dodatkowo grę urozmaicają nowe karty rodów których specjalne zdolności znacznie poszerzają repertuar dostępnych strategii, zwłaszcza że najsłabsze postacie otrzymują teraz wiele premii do siły prowadzonej armii.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie