Gra o Tron: Żelazny Tron - Wojny, które nadejdą

Rozszerzenie wprowadzające dwa nowe rody i pozwala na rozgrywkę nawet siedmiu graczom jednocześnie!
Podziel się swoją opinią
 • 3 - 7 osób
 • od 18 lat
 • 30 - 60 minut
 • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Gra o Tron: Żelazny Tron.
Gra o Tron: Żelazny Tron
„Lannisterowie nie są jedynymi,którzy płacą swe długi”.- Oberyn Martell„Nikt nie będzie mi dawał korony. Zapłacę za nią żelazem. Sam ją sobie wezmę”.- Balon GreyjoyGreyjoyowie i Martellowie dołączają do konspiracji, bitw i zdrad w Żelaznym Tronie. Podobnie jak 5 Wielkich Rodów z zestawu podstawowego, każdy z nowych rodów wchodzi do gry z 5 arkuszami liderów, 5 żetonami postaci i talią rodu pełną niespodzianek.Jeśli dla twojej taktyki charakterystyczne są śmiałe i agresywne zagrania, liderzy tacy jak Theon Greyjoy i Balon Greyjoy są w stanie wyciągnąć z takich ruchów wiele korzyści. Wygranie pierwszych starć pozwoli zyskać przewagę, która umożliwi łatwiejsze wygranie większości późniejszych bitw. Greyjoyom niewiele korzyści przynosi dyplomacja i wysiłki polityczne - to umiejętne i sprytne dowodzenie pozwala przechylić szalę zwycięstwa na ich stronę i wynagradza za pojmanie zakładników.Spiski Martellów są subtelniejsze i nie tyle skupiają się na wygraniu wyzwania, co na skierowaniu uwagi przeciwnika gdzie indziej. Oberyn Martell dzięki swojej umiejętności gwarantuje, że potencjalni atakujący nigdy w pełni nie posmakują zwycięstwa.Walczcie o honor swojego rodu i wprowadźcie do walki dodatkowych graczy dzięki rozszerzeniu Wojny, które nadejdą!
Wydawca:
Galakta
11995
8395
-30%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

„Lannisterowie nie są jedynymi,którzy płacą swe długi”.

- Oberyn Martell

„Nikt nie będzie mi dawał korony. Zapłacę za nią żelazem. Sam ją sobie wezmę”.

- Balon Greyjoy

Greyjoyowie i Martellowie dołączają do konspiracji, bitw i zdrad w Żelaznym Tronie. Podobnie jak 5 Wielkich Rodów z zestawu podstawowego, każdy z nowych rodów wchodzi do gry z 5 arkuszami liderów, 5 żetonami postaci i talią rodu pełną niespodzianek.

Jeśli dla twojej taktyki charakterystyczne są śmiałe i agresywne zagrania, liderzy tacy jak Theon Greyjoy i Balon Greyjoy są w stanie wyciągnąć z takich ruchów wiele korzyści. Wygranie pierwszych starć pozwoli zyskać przewagę, która umożliwi łatwiejsze wygranie większości późniejszych bitw. Greyjoyom niewiele korzyści przynosi dyplomacja i wysiłki polityczne - to umiejętne i sprytne dowodzenie pozwala przechylić szalę zwycięstwa na ich stronę i wynagradza za pojmanie zakładników.

Spiski Martellów są subtelniejsze i nie tyle skupiają się na wygraniu wyzwania, co na skierowaniu uwagi przeciwnika gdzie indziej. Oberyn Martell dzięki swojej umiejętności gwarantuje, że potencjalni atakujący nigdy w pełni nie posmakują zwycięstwa.

Walczcie o honor swojego rodu i wprowadźcie do walki dodatkowych graczy dzięki rozszerzeniu Wojny, które nadejdą!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 40 plastikowych żetonów władzy
 • 1 instrukcja
 • 10 żetonów wpływów
 • 10 kart liderów
 • 7 kart pomocy
 • 50 kart rodów
 • 25 kart sprzymierzeńców
 • 6 kart wydarzeń
 • 2 plansze wpływów
 • 10 żetonów postaci
Waga:
500 g


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Gra o Tron: Żelazny Tron - Wojny, które nadejdą

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie