Hero Realms: Pakiet Bohaterów Standard

Wyrusz na wyprawę w gronie potężnych bohaterów!
1 opinia
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Hero Realms (edycja polska).
Hero Realms (edycja polska)
Hero Realms - gra twórców szalenie popularnej i obsypanej nagrodami Star Realms - łączy radość deckbuildingu z interaktywnością walki charakterystyczną dla kolekcjonerskich karcianek - to wszystko okraszone klimatycznymi grafikami utrzymanymi w klimacie "high fantasy".Na czym to polega?Rozgrywkę zaczynamy ze składającą się z 10 kart talią ze złotem (potrzebnym do powiększania talii o nowe elementy) oraz kilkoma sztukami broni. Co turę dobieramy rękę pięciu kart z tworzonej talii, kupujemy nowe karty, dokładając je na stos odrzuconych, który wtasowujemy w talię po dobraniu z niej ostatniej karty.Na środku stołu znajduje się talia targu. Pięć wyłożonych z niej kart pokazuje jakie w danym momencie dobra dostępne są dla każdego z graczy. W trakcie gry stąd pozyskiwać będziemy czempionów, karty akcji i ekwipunku, by gromadzić jeszcze więcej złota i miażdżyć konkurencję. Zwycięzca może być tylko jeden!Hero Realms: Pakiet Bohaterów Standard zawiera:Hero Realms: Ruiny ThandaruHero Realms: 2 liczniki życia HersztówHero Realms: Zestaw bohatera - TropicielHero Realms: Zestaw bohatera - ZłodziejHero Realms: Zestaw bohatera - KapłanHero Realms: Zestaw bohatera - WojownikHero Realms: Zestaw bohatera - CzarodziejHero Realms: 5 liczników życia bohaterówUwaga! Dodatki te wymagają podstawowej gry Hero Realms!
Wydawca:
IUVI Games
17970
16195
-10%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Hero Realms - gra twórców szalenie popularnej i obsypanej nagrodami Star Realms - łączy radość deckbuildingu z interaktywnością walki charakterystyczną dla kolekcjonerskich karcianek - to wszystko okraszone klimatycznymi grafikami utrzymanymi w klimacie "high fantasy".

Na czym to polega?

Rozgrywkę zaczynamy ze składającą się z 10 kart talią ze złotem (potrzebnym do powiększania talii o nowe elementy) oraz kilkoma sztukami broni. Co turę dobieramy rękę pięciu kart z tworzonej talii, kupujemy nowe karty, dokładając je na stos odrzuconych, który wtasowujemy w talię po dobraniu z niej ostatniej karty.

Na środku stołu znajduje się talia targu. Pięć wyłożonych z niej kart pokazuje jakie w danym momencie dobra dostępne są dla każdego z graczy. W trakcie gry stąd pozyskiwać będziemy czempionów, karty akcji i ekwipunku, by gromadzić jeszcze więcej złota i miażdżyć konkurencję. Zwycięzca może być tylko jeden!

Hero Realms: Pakiet Bohaterów Standard zawiera:

Uwaga! Dodatki te wymagają podstawowej gry Hero Realms!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • Hero Realms: Ruiny Thandaru
  • Hero Realms: 2 liczniki życia Hersztów
  • Hero Realms: Zestaw bohatera - Tropiciel
  • Hero Realms: Zestaw bohatera - Złodziej
  • Hero Realms: Zestaw bohatera - Kapłan
  • Hero Realms: Zestaw bohatera - Wojownik
  • Hero Realms: Zestaw bohatera - Czarodziej
  • Hero Realms: 5 liczników życia bohaterów

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Hero Realms: Pakiet Bohaterów StandardWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie