Kapitan Nauka - Świat Malucha - Zwierzęta

Zabawy wspierające rozwój poznawczy i społeczny maluchów
2 opinie
  • 1 - bez ograniczeń
  • od 2 lat
  • wydanie polskie
Kapitan Nauka - Świat Malucha - Zwierzęta to niezwykły zestaw inspirujących zabaw wspierających rozwój mowy i umożliwiających zdobycie wiedzy o świecie przeznaczony dla dzieci w wieku 2-3 lata.Świat Malucha - Zwierzęta to:kolorowa, poręczna książeczka z różnorodnymi zadaniami rozwijającymi spostrzegawczość, zestaw ilustrowanych zagadek ćwiczących myślenie logiczne i koncentrację, 15 trwałych, sztywnych kart obrazkowych z zaokrąglonymi rogami przygotowujących do nauki czytania globalnego, które można wykorzystać do wielu zabaw.Przygotowane przez specjalistów materiały rozwijają wiedzę malucha, wspierają rozwój umysłowy i społeczny, rozbudzają ciekawość świata i dostarczają wiele radości!Kolorowe ilustracje z sympatycznymi bohaterami zabiorą dziecko w barwny świat zwierząt z różnych środowisk: domowych pupili, a także mieszkańców lasu, farmy czy zoo.
Wydawca:
Edgard
2995
1947
-35%

Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w dniu 03.10.2022


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Kapitan Nauka - Świat Malucha - Zwierzęta to niezwykły zestaw inspirujących zabaw wspierających rozwój mowy i umożliwiających zdobycie wiedzy o świecie przeznaczony dla dzieci w wieku 2-3 lata.

Świat Malucha - Zwierzęta to:

  • kolorowa, poręczna książeczka z różnorodnymi zadaniami rozwijającymi spostrzegawczość, 
  • zestaw ilustrowanych zagadek ćwiczących myślenie logiczne i koncentrację, 
  • 15 trwałych, sztywnych kart obrazkowych z zaokrąglonymi rogami przygotowujących do nauki czytania globalnego, które można wykorzystać do wielu zabaw.

Przygotowane przez specjalistów materiały rozwijają wiedzę malucha, wspierają rozwój umysłowy i społeczny, rozbudzają ciekawość świata i dostarczają wiele radości!

Kolorowe ilustracje z sympatycznymi bohaterami zabiorą dziecko w barwny świat zwierząt z różnych środowisk: domowych pupili, a także mieszkańców lasu, farmy czy zoo.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • książeczka (16 str.)
  • 15 kart obrazkowych
  • zagadki obrazkowe
Waga:
340 g

Recenzje

5.00
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Kapitan Nauka - Świat Malucha - ZwierzętaWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie