Klub Detektywów

Witaj w klubie!
Podziel się swoją opinią
  • 4 - 8 osób
  • od 8 lat
  • ok. 45 minut
  • wydanie polskie
Poznaj niesamowitą grę imprezową, która z miejsca stała się światowym hitem!Wykaż się zmysłem prawdziwego detektywa i dołącz do legendarnego klubu. Przeanalizuj wszystkie dowody, przesłuchaj świadków i postaraj się wskazać, kto w grupie mija się z prawdą. Tylko najbardziej spostrzegawczy i najsprytniejszy odniesie sukces i osiągnie zwycięstwo! Witaj w klubie!W Klubie Detektywów śledczy starają się rozpoznać kryjącego się wśród nich agenta. Każdy zagrywa pięknie zilustrowane karty, dopasowując je do zadanego tematu... o którym agent nic nie wie. Musi więc obserwować karty pozostałych graczy, wtopić się w otoczenie i nie dać się złapać polującym na niego detektywom!
Autor:
Oleksandr Nevskiy
Ilustracje:
M81 Studio
Wydawca:
FoxGames
12995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Poznaj niesamowitą grę imprezową, która z miejsca stała się światowym hitem!

Wykaż się zmysłem prawdziwego detektywa i dołącz do legendarnego klubu. Przeanalizuj wszystkie dowody, przesłuchaj świadków i postaraj się wskazać, kto w grupie mija się z prawdą. Tylko najbardziej spostrzegawczy i najsprytniejszy odniesie sukces i osiągnie zwycięstwo! Witaj w klubie!

W Klubie Detektywów śledczy starają się rozpoznać kryjącego się wśród nich agenta. Każdy zagrywa pięknie zilustrowane karty, dopasowując je do zadanego tematu... o którym agent nic nie wie. Musi więc obserwować karty pozostałych graczy, wtopić się w otoczenie i nie dać się złapać polującym na niego detektywom!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 168 kart dowodów
  • 68 żetonów punktów zwycięstwa
  • 8 żetonów głosowania
  • 8 znaczników graczy
  • 7 notatników
  • 1 ołówek
Waga (kg):
1.344


Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 2
Z odpowiedzią 0
Oczekujące na odpowiedź 2

Czy jest dodatek do gry? Lub dodatkowe karty?

~ Łukasz Górczyński 03.01.2021 12:44

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

W aplikacji dedykowanej do gry jest do wyboru tryb zwykły lub zaawansowany. Ten drugi jest dopiero po dodatkowym wykupieniu w aplikacji. Co zmienią ten tryb?

~ Kopernik 25.12.2020 12:27

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie