Krosmaster: Arena - Dark Heroes

6 mrocznych postaci
1 opinia
  • 2 osoby
  • od 14 lat
  • ok. 60 minut
  • wydanie angielskie
Krosmaster: Arena to gra strategiczna przeznaczona dla 2 lub 4 graczy. Podczas rozgrywki będziecie dowodzić zespołem w której po przeciwnej stronie staną inni gracze.  Gra w Krosmaster: Arena sprowadza się do prostych zasad i masy możliwości strategicznych. Gracze będą naprzemiennie wykonywać swoje tury podczas których będą przygotowywać i realizować swoje strategie... często sprytne i zaskakujące. Dodatek Dark Heroes urozmaica grę i dodaje do niej 6 nowych mrocznych figurek (Vampyro, Dark Vlad, Kriss la Krass, Djaul, Dark Crow oraz Katar) i karty postaci (wraz z zestawem żetonów). Pokonaj wrogi zespół, zostań Mistrzem Krosmoz i przejmij władzę nad światem!
Autor:
Nicolas Degouy, Édouard Guiton
Wydawca:
Ankama
Kod producenta:
jpg1701
189,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu miesiąca


Darmowa dostawa (tydzień darmowej dostawy)


Opis

Krosmaster: Arena to gra strategiczna przeznaczona dla 2 lub 4 graczy. Podczas rozgrywki będziecie dowodzić zespołem w której po przeciwnej stronie staną inni gracze. 

Gra w Krosmaster: Arena sprowadza się do prostych zasad i masy możliwości strategicznych. Gracze będą naprzemiennie wykonywać swoje tury podczas których będą przygotowywać i realizować swoje strategie... często sprytne i zaskakujące.

Dodatek Dark Heroes urozmaica grę i dodaje do niej 6 nowych mrocznych figurek (Vampyro, Dark Vlad, Kriss la Krass, Djaul, Dark Crow oraz Katar) i karty postaci (wraz z zestawem żetonów).

Pokonaj wrogi zespół, zostań Mistrzem Krosmoz i przejmij władzę nad światem!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
400 g


Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Krosmaster: Arena - Dark HeroesWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 0
Oczekujące na odpowiedź 1

Cześć Czy produkt ‚Krosmaster: Arena - Dark Heroes’ jest realnie dostępny? Jest możliwość zakupu, ale z opcją wysyłki po miesiącu… Długi okres oczekiwania nie jest problemem - ale czy realnie uda się go sprowadzić? Pozdrawiam serdecznie Marcin

~ Marcin 09.01.2023 13:49

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie