Kryminalne zagadki: Krwawe róże

Dreszcz emocji ukryty w talii kart!
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • 1 - 7 osób
 • od 12 lat
 • ok. 60 minut
 • wydanie polskie
Stukot kół na bruku budzi uśpioną posiadłość Tudorów. Edward, Książę Yorku, który właśnie przybył w odwiedziny, dokonał wstrząsającego odkrycia: Hrabia Ferdynand Tudor leży bez życia obok krzewu krwawych róż. Co się stało? Czy to nieszczęśliwy wypadek? A może brutalne morderstwo? Kryminalne zagadki: Krwawe róże to kooperacyjna gra śledcza, w której wspólnymi siłami staracie się rozwikłać sprawę tajemniczej śmierci arystokraty. Czy potraficie połączyć zebrane dowody i rozwikłać tajemnicę?
Autor:
Martino Chiacchiera, Silvano Sorrentino
Ilustracje:
Alberto Besi
Wydawca:
FoxGames
3995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Stukot kół na bruku budzi uśpioną posiadłość Tudorów. Edward, Książę Yorku, który właśnie przybył w odwiedziny, dokonał wstrząsającego odkrycia: Hrabia Ferdynand Tudor leży bez życia obok krzewu krwawych róż. Co się stało? Czy to nieszczęśliwy wypadek? A może brutalne morderstwo?

Kryminalne zagadki: Krwawe róże to kooperacyjna gra śledcza, w której wspólnymi siłami staracie się rozwikłać sprawę tajemniczej śmierci arystokraty. Czy potraficie połączyć zebrane dowody i rozwikłać tajemnicę?

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 50 dużych kart z tropami
 • 7 kolorowych klipsów

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Kryminalne zagadki: Krwawe róże


Najbardziej przydatne recenzje

Pathosis3

Liczba recenzji: 5

Gra bardzo podobna do serii Sherlock’owej z wyd. Nasza Księgarnia gry. Bardzo przyjemna, mała, jednorazowa gra. Na uwagę zasługuje fakt, że w pewien sposób udział w grze bierze również pudełko w połączeniu z kilkoma kartami. Podoba mi się mechanika odrzucania kart - nie daje minusów ale wciąż kilka kart trzeba odrzucić jeżeli chce się wyłożyć odkryte karty o wyższych numerach. Przyjemne grafiki, ciekawe „zagadki” choć dla mnie trochę za łatwe (historia jest dość standardowa). Rozwiązanie dość łatwo przychodzi do głowy. Jeśli wyszłyby kolejne gry z tej serii byłoby świetnie, jeśli miałyby zróżnicowane poziomy trudności.

P.S. Pomysł z klipsami, których używa się do zaznaczania odpowiedzi oraz sposób wskazania poprawnej odpowiedzi jest genialny!


Ja

Liczba recenzji: 181

Ciekawa, jednorazowa gra.


Bryza_111

Liczba recenzji: 49

Bardzo miła zagadka detektywistyczna. Sposób dostępu do informacji bardzo ciekawy co dodaje realizmu grze. U nas przygoda trwała 40 minut, ale bardzo dobrze się przy tym bawiliśmy.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie