Kuhhandel Master

3 opinie
  • 2 - 6 osób
  • od 10 lat
  • ok. 60 minut
  • wydanie niemieckie
Klasyczna gra polegająca na licytacji i blefowaniu. Talia składa się z zestawów zwierząt gospodarskich, po 4 karty na każde zwierzę. Gracze licytują pierwsze zwierzę z talii, albo też starają się skompletować swe zestawy dzięki handlowi z pozostałymi uczestnikami. Wygrywa osoba, która zalicytuje najwyżej, lecz licytujący zawsze mają możliwość zakupienia zwierzęcia za cenę równą najwyższej stawce.Handel odbywa się na zasadzie licytacji w ciemno: obydwaj gracze układają swe stawki koszulkami do góry na stole i odkrywają je w tym samym momencie. Ten, który licytował wyżej, otrzymuje zwierzę drugiego gracza. Obydwaj gracze zamieniają się stawkami. Najlepiej jest zalicytować odrobinę wyżej niż przeciwnik, ale ile on właściwie postawił?
Autor:
Rüdiger Koltze
Wydawca:
Ravensburger
5995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Klasyczna gra polegająca na licytacji i blefowaniu. Talia składa się z zestawów zwierząt gospodarskich, po 4 karty na każde zwierzę. Gracze licytują pierwsze zwierzę z talii, albo też starają się skompletować swe zestawy dzięki handlowi z pozostałymi uczestnikami. Wygrywa osoba, która zalicytuje najwyżej, lecz licytujący zawsze mają możliwość zakupienia zwierzęcia za cenę równą najwyższej stawce.

Handel odbywa się na zasadzie licytacji w ciemno: obydwaj gracze układają swe stawki koszulkami do góry na stole i odkrywają je w tym samym momencie. Ten, który licytował wyżej, otrzymuje zwierzę drugiego gracza. Obydwaj gracze zamieniają się stawkami. Najlepiej jest zalicytować odrobinę wyżej niż przeciwnik, ale ile on właściwie postawił?

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
300 g


Recenzje

4.67
na podstawie 3 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Kuhhandel Master

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie