Kwiaty Polne - Świat Wokół Nas

Ćwicz pamięć i poznaj 20 gatunków polskich kwiatów!
2 opinie
 • 2 - 8 osób
 • od 4 lat
 • wydanie polskie
Kwiaty Polne - Świat Wokół Nas to gra edukacyjna typu memo dla całej rodziny.Gra wspiera wszechstronny rozwój dziecka - rozwija pamięć, ćwiczy koncentrację, uczy rozpoznawać kwiaty w Twoim otoczeniu. Połączenie nauki i pozytywnych emocji towarzyszących zabawie pozwala szybko zapamiętać i rozpoznawać 20 gatunków polskich kwiatów polnych. Jesienią i zimą może być traktowana jako kolorowe wspomnienie lata. Wiosną i latem to pudełko warto zabrać na piknik. Odnajdywanie roślin z żetonów sprawi wszystkim dużo frajdy!Kwiaty Polne to gra poświęcona przyrodzie naszego kraju. Gry są adresowane nie tylko do dzieci, do zabawy zapraszamy również starsze rodzeństwo, rodziców, dziadków i nauczycieli.Kwiaty Polne toznane od wielu lat zasady zabawy typu memo,możliwość rozszerzania zestawu kart o kolejne części cyklu,czytelny i prosty projekt graficzny,staranne wykonanie.Seria Świat Wokół NasZnajdziemy tu części poświęcone ptakom, owadom, rybom, grzybom, drzewom, kwiatom polnym i ssakom. Dzięki czemu tworzy ona pewną przyrodniczą całość.Zależy nam na tym, by dzieci równie dobrze znały rodzimą sójkę i żuka wiosennego, co słonie i żyrafy, z których rozpoznaniem nie mają kłopotu.Na kartach zawsze wykorzystujemy profesjonalne zdjęcia, dzięki czemu seria może służyć jako pomoc edukacyjna. Wiemy, że to ceniony przez dzieci, rodziców i wychowawców prezent na zakończenie roku przedszkolnego i na inne okazje.Nagrody i wyróżnienia2016 r. - Najlepsza pomoc naukowa w plebiscycie Zabawka Roku według bloga Zabawkator.2014 r. - Wyróżnienie w konkursie Zabawka przyjazna dziecku.
Autor:
Kasia Jacobson
Wydawca:
Jacobsony
3695

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Kwiaty Polne - Świat Wokół Nas to gra edukacyjna typu memo dla całej rodziny.

Gra wspiera wszechstronny rozwój dziecka - rozwija pamięć, ćwiczy koncentrację, uczy rozpoznawać kwiaty w Twoim otoczeniu. Połączenie nauki i pozytywnych emocji towarzyszących zabawie pozwala szybko zapamiętać i rozpoznawać 20 gatunków polskich kwiatów polnych. Jesienią i zimą może być traktowana jako kolorowe wspomnienie lata. Wiosną i latem to pudełko warto zabrać na piknik. Odnajdywanie roślin z żetonów sprawi wszystkim dużo frajdy!

Kwiaty Polne to gra poświęcona przyrodzie naszego kraju. Gry są adresowane nie tylko do dzieci, do zabawy zapraszamy również starsze rodzeństwo, rodziców, dziadków i nauczycieli.

Kwiaty Polne to

 • znane od wielu lat zasady zabawy typu memo,
 • możliwość rozszerzania zestawu kart o kolejne części cyklu,
 • czytelny i prosty projekt graficzny,
 • staranne wykonanie.

Seria Świat Wokół Nas

Znajdziemy tu części poświęcone ptakom, owadom, rybom, grzybom, drzewom, kwiatom polnym i ssakom. Dzięki czemu tworzy ona pewną przyrodniczą całość.

Zależy nam na tym, by dzieci równie dobrze znały rodzimą sójkę i żuka wiosennego, co słonie i żyrafy, z których rozpoznaniem nie mają kłopotu.

Na kartach zawsze wykorzystujemy profesjonalne zdjęcia, dzięki czemu seria może służyć jako pomoc edukacyjna. Wiemy, że to ceniony przez dzieci, rodziców i wychowawców prezent na zakończenie roku przedszkolnego i na inne okazje.

Nagrody i wyróżnienia

 • 2016 r. - Najlepsza pomoc naukowa w plebiscycie Zabawka Roku według bloga Zabawkator.
 • 2014 r. - Wyróżnienie w konkursie Zabawka przyjazna dziecku.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 40 kart z ze zdjęciami polskich kwiatów polnych
 • instrukcja
Waga:
250 g

Recenzje

5.00
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Kwiaty Polne - Świat Wokół Nas

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie