LEXicon Go! Harry Potter

Chwyć literę i odkryj magiczną grę słów!
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • wydanie polskie
LEXicon Go! to szybka gra słowna. Rywalizacja pomiędzy graczami polega na układaniu słów, wymianie liter, a nawet atakowaniu słów przeciwników. Celem gry jest jak najszybsze pozbycie się posiadanych przez graczy kafelków z literami. Gra zapakowana jest w małe poręczne etui, co czyni ją perfekcyjną grą na wyjazdy i wakacje. LEXicon Go! to świetna zabawa dla graczy w każdym wieku, można w nią zaangażować całą rodzinę. W LEXicon Go! Harry Potter używaj kafelków zaklęć, by zwiększyć swoją szansę na wygraną, lub siać zamęt wśród przeciwników W LEXicon Go! Harry Potter dozwolone są nazwy własne ze świata magii, a jeśli ułożysz słowo "znicz", wygrywasz rundę!
Wydawca:
Waddingtons
5995

store

Dostępnych 6 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


LEXicon Go! to szybka gra słowna. Rywalizacja pomiędzy graczami polega na układaniu słów, wymianie liter, a nawet atakowaniu słów przeciwników. Celem gry jest jak najszybsze pozbycie się posiadanych przez graczy kafelków z literami.

Gra zapakowana jest w małe poręczne etui, co czyni ją perfekcyjną grą na wyjazdy i wakacje. LEXicon Go! to świetna zabawa dla graczy w każdym wieku, można w nią zaangażować całą rodzinę.

W LEXicon Go! Harry Potter używaj kafelków zaklęć, by zwiększyć swoją szansę na wygraną, lub siać zamęt wśród przeciwników

W LEXicon Go! Harry Potter dozwolone są nazwy własne ze świata magii, a jeśli ułożysz słowo "znicz", wygrywasz rundę!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 55 kafelków z literkami

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń LEXicon Go! Harry Potter
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie