Liczymy

Zabawy matematyczne dla najmłodszych
1 opinia
  • 1 - 4 osoby
  • od 4 lat
  • 10 - 25 minut
  • wydanie polskie
Liczymy to układanka edukacyjna dla dzieci, która w przyjazny sposób wprowadza dziecko w świat liczb i pierwszych działań matematycznych. Bawiąc się, dziecko rozwija umiejętność logicznego myślenia, ćwiczy spostrzegawczość i pamięć wzrokową, łatwiej zrozumie obrazkowe pojęcie liczby oraz przyporządkowanie odpowiednich liczb zbiorom elementów, kształtuje i rozwija zainteresowania matematyczne.Produkt dostarcza wielu pomysłów na zabawę - dziecko ma możliwość zabawy w pojedynkę i w grupie rówieśników. Do gry dołączone są scenariusze i propozycje do wykorzystania przez rodziców.Produkty z serii Mały Odkrywca są testowane przez dzieci i pozytywnie opiniowane przez nauczycieli przedszkolnych. 
Wydawca:
Trefl
1995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Liczymy to układanka edukacyjna dla dzieci, która w przyjazny sposób wprowadza dziecko w świat liczb i pierwszych działań matematycznych. Bawiąc się, dziecko rozwija umiejętność logicznego myślenia, ćwiczy spostrzegawczość i pamięć wzrokową, łatwiej zrozumie obrazkowe pojęcie liczby oraz przyporządkowanie odpowiednich liczb zbiorom elementów, kształtuje i rozwija zainteresowania matematyczne.

Produkt dostarcza wielu pomysłów na zabawę - dziecko ma możliwość zabawy w pojedynkę i w grupie rówieśników. Do gry dołączone są scenariusze i propozycje do wykorzystania przez rodziców.

Produkty z serii Mały Odkrywca są testowane przez dzieci i pozytywnie opiniowane przez nauczycieli przedszkolnych. 

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 9 dwustronnych planszetek wagoników z podstawowymi działaniami
  • 1 plansza lokomotywy ze strzałką losującą
  • 1 instrukcja
Waga:
440 g

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Liczymy

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie