Magic Maze - Weź i czmychaj

Kooperacyjna gra imprezowa, która zmieni Wasze spojrzenie na planszówki!
18 opinii
 • 1 - 8 osób
 • od 8 lat
 • ok. 15 minut
 • wydanie polskie
Po stracie całego swojego ekwipunku Mag, Barbarzyńca, Elf i Krasnolud zmuszeni są ukraść z lokalnego Centrum Handlowego Magic Maze wyposażenie, które jest im niezbędne do wyruszenia w kolejną przygodę. Decydują się więc na wspólny skok na sklep, po którym będą musieli wspólnie uciekać w kierunku wyjść, unikając podejrzliwych ochroniarzy.W grze Magic Maze każdy gracz może poruszać w dowolnym momencie dowolnym bohaterem. Każdy gracz ma jednak ograniczony zakres akcji, które może nim wykonać, np.: ruch na zachód, odkrycie nowego obszaru, jazda ruchomymi schodami, itp. To co może wykonać jeden gracz, nie jest dostępne dla nikogo innego. Dlatego współpraca jest tu kluczowa. Jest jednak jedno "ale"... w grze nie wolno mówić, ani pokazywać. Jesteście zainteresowani? Z pewnością musicie zagrać. Czeka Was mnóstwo świetnej zabawy.
Autor:
Kasper Lapp
Ilustracje:
Gyom
Wydawca:
Lacerta
13495
5995
-56%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Po stracie całego swojego ekwipunku Mag, Barbarzyńca, Elf i Krasnolud zmuszeni są ukraść z lokalnego Centrum Handlowego Magic Maze wyposażenie, które jest im niezbędne do wyruszenia w kolejną przygodę. Decydują się więc na wspólny skok na sklep, po którym będą musieli wspólnie uciekać w kierunku wyjść, unikając podejrzliwych ochroniarzy.

W grze Magic Maze każdy gracz może poruszać w dowolnym momencie dowolnym bohaterem. Każdy gracz ma jednak ograniczony zakres akcji, które może nim wykonać, np.: ruch na zachód, odkrycie nowego obszaru, jazda ruchomymi schodami, itp. To co może wykonać jeden gracz, nie jest dostępne dla nikogo innego. Dlatego współpraca jest tu kluczowa. Jest jednak jedno "ale"... w grze nie wolno mówić, ani pokazywać. Jesteście zainteresowani? Z pewnością musicie zagrać. Czeka Was mnóstwo świetnej zabawy.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 24 żetony Centrum Handlowego Magic Maze
 • 4 pionki bohaterów
 • 12 żetonów "nieczynne"
 • 16 żetonów akcji
 • klepsydra
 • pionek "zrób coś"
 • notatnik punktacji
 • żeton kradzieży
 • instrukcja
Waga:
970 g
Instrukcja i inne pliki:


Recenzje

4.44
na podstawie 18 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Magic Maze - Weź i czmychajNajbardziej przydatne recenzje

M_zdrojek

Liczba recenzji: 119

Magic Maze to niezbyt skomplikowana gra, w której już wprowadzenie fabularne daje sporo śmiechu (przynajmniej nam). Otóż czwórka bohaterów, którzy mieli wyruszyć na wyprawę, zapomniało sprzętu - toporu, miecza, mikstury i łuku. Włamują się więc do pobliskiego centrum handlowego i kradną, co im potrzebne. Właśnie takie jest nasze zadanie - ukraść.
Po pierwsze - wykonanie jest bardzo dobre, kafelki planszy są duże, symbole na nich zawarte czytelne i łatwe do odczytania. Jedyne co można zarzucić, to fakt, że kafle akcji dość szybko się ścierają. My wrzuciliśmy je w koszulki.
Po drugie - mechanika bardzo ciekawa i innowacyjna. W czasie rzeczywistym wykonujemy swoje akcje, bez używania żadnych sugestii. Bardzo trzeba pochwalić instrukcję, ktora pozwala wejść w poszczególne zasady stopniowo. W kilku krokach odkrywamy zasady gry. Fajna jest też mobilność planszy - chcemy zagrać na dwie kamery? To wybierzmy takie kafle! Chcemy grać na cztery? To grajmy.
W naszym towarzystwie gra przyjęła się w 80%. Jest świetna, o regrywalność nie musicie się martwić. Każda rozgrywka jest trochę inna, szczególnie gdy gramy z innymi ludźmi.
5/5


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jancys2

Liczba recenzji: 51

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Pierwsza moja pozycja, nastawiona całkowicie na kooperację. Gra bardzo dobrze wykonana, bogata graficznie. Jednak nie jest to pozycja, aby "odpocząć". Klepsydra bardzo stresuje i niemożność rozmowy tylko ten stres potęguje. Bardzo polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Skaju

Liczba recenzji: 119

Te pościgi te wybuchy!
Bardzo fajna i cicha gra ;)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Klienci, którzy kupili Magic Maze - Weź i czmychaj, kupili również: