Magiczne historie

50 czarujących, pełnych tajemnic zagadek.
Podziel się swoją opinią
  • 2 - bez ograniczeń
  • od 8 lat
  • 2 - 20 minut
  • wydanie polskie
Magiczne historie wprawią was w zachwyt. Nieważne, czy to jednorożce puszczające bąki w kształcie tęczy, pachnące watą cukrową, zakonserwowani rycerze, bohaterscy pogromcy smoków, przeklęte mumie, wypędzone elfy czy pomieszane eliksiry. W tych opowieściach dzieją się magiczne i często absurdalne rzeczy, których tajemnice możecie odkryć tylko poprzez umiejętne zadawanie pytań, zgadywanie i kombinowanie. Magiczne historie można rozwiązywać z dowolną liczbą graczy. Celem gry jest odgadnięcie przebiegu wydarzeń na podstawie krótkiego tekstu zagadki - czyli tego, jak doszło do sytuacji opisanej na odwrocie karty. Liczba gwiazdek w prawym dolnym rogu każdej karty, wskazuje poziom trudności. Czas potrzebny na rozwiązanie zagadki to około 2-20 min. na jedną historię.
Autor:
Corinna Harder
Ilustracje:
Helmut Kollars
Wydawca:
G3
44,95

Dostępnych 5 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Magiczne historie wprawią was w zachwyt. Nieważne, czy to jednorożce puszczające bąki w kształcie tęczy, pachnące watą cukrową, zakonserwowani rycerze, bohaterscy pogromcy smoków, przeklęte mumie, wypędzone elfy czy pomieszane eliksiry. W tych opowieściach dzieją się magiczne i często absurdalne rzeczy, których tajemnice możecie odkryć tylko poprzez umiejętne zadawanie pytań, zgadywanie i kombinowanie.

Magiczne historie można rozwiązywać z dowolną liczbą graczy. Celem gry jest odgadnięcie przebiegu wydarzeń na podstawie krótkiego tekstu zagadki - czyli tego, jak doszło do sytuacji opisanej na odwrocie karty. Liczba gwiazdek w prawym dolnym rogu każdej karty, wskazuje poziom trudności. Czas potrzebny na rozwiązanie zagadki to około 2-20 min. na jedną historię.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 50 kart
  • instrukcja


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Magiczne historie

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie