Mały Odkrywca Idzie do Szkoły - Prehistoria i Dinozaury

Gra edukacyjna z nagradzanej serii Mały Odkrywca
Podziel się swoją opinią
 • 2 - 4 osoby
 • od 7 lat
 • 20 - 30 minut
 • wydanie polskie
Gra Prehistoria i dinozaury polecana jest zarówno tym, którzy od dawna są zafascynowani dinozaurami oraz naszymi praprzodkami i dużo o nich wiedzą, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z najdawniejszymi dziejami życia na naszej planecie. Zawiera 150 ciekawych pytań o różnym stopniu trudności dotyczących prehistorii, przodków człowieka i dinozaurów.Trzy warianty rozgrywki gwarantują całej rodzinie doskonałą zabawę połączoną z nauką.Gra Prehistoria i dinozaury świetnie sprawdzi się w domu, szkole i podróży.Seria Mały Odkrywca to gry edukacyjne dla dzieci w wieku od 2 lat.Wszystkie pozycje zostały opracowane przez zespół specjalistów z różnych dziedzin: pedagogiki, filologii, logopedii, socjologii oraz psychologii. Każda z gier została przygotowana, by wspomagać rozwój poznawczy i intelektualny dziecka: rozwija myślenie logiczno-matematyczne, stymuluje rozwój słownictwa i zdolności komunikacyjne, ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową, trenuje pamięć i koncentrację, pobudza wyobraźnię oraz kreatywność. Nasze produkty to połączenie zabawy z elementami edukacyjnymi, a jednocześnie twórcze pomysły na spędzenie czasu z dzieckiem.Gry z serii Mały Odkrywca dostarczają wiele pomysłów na zabawę – dziecko ma możliwość zabawy w pojedynkę, jak również w grupie rówieśników. Do gier dołączone są scenariusze i propozycje do wykorzystania przez rodziców.Seria Mały Odkrywca otrzymała wyróżnienie w konkursie "Zabawka Roku 2014" organizowanym przez portal Zabawkowicz.pl oraz zdobyła Medal Europejski - przyznazwany przez Business Center Club.
Wydawca:
Trefl
2695

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Gra Prehistoria i dinozaury polecana jest zarówno tym, którzy od dawna są zafascynowani dinozaurami oraz naszymi praprzodkami i dużo o nich wiedzą, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z najdawniejszymi dziejami życia na naszej planecie. Zawiera 150 ciekawych pytań o różnym stopniu trudności dotyczących prehistorii, przodków człowieka i dinozaurów.

Trzy warianty rozgrywki gwarantują całej rodzinie doskonałą zabawę połączoną z nauką.

Gra Prehistoria i dinozaury świetnie sprawdzi się w domu, szkole i podróży.

Seria Mały Odkrywca to gry edukacyjne dla dzieci w wieku od 2 lat.

Wszystkie pozycje zostały opracowane przez zespół specjalistów z różnych dziedzin: pedagogiki, filologii, logopedii, socjologii oraz psychologii. Każda z gier została przygotowana, by wspomagać rozwój poznawczy i intelektualny dziecka: rozwija myślenie logiczno-matematyczne, stymuluje rozwój słownictwa i zdolności komunikacyjne, ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową, trenuje pamięć i koncentrację, pobudza wyobraźnię oraz kreatywność. Nasze produkty to połączenie zabawy z elementami edukacyjnymi, a jednocześnie twórcze pomysły na spędzenie czasu z dzieckiem.

Gry z serii Mały Odkrywca dostarczają wiele pomysłów na zabawę – dziecko ma możliwość zabawy w pojedynkę, jak również w grupie rówieśników. Do gier dołączone są scenariusze i propozycje do wykorzystania przez rodziców.

Seria Mały Odkrywca otrzymała wyróżnienie w konkursie "Zabawka Roku 2014" organizowanym przez portal Zabawkowicz.pl oraz zdobyła Medal Europejski - przyznazwany przez Business Center Club.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 55 kart z pytaniami podzielonymi na 4 kategorie
 • 4 pionki z podstawkami
 • 4 komplety z 8 małymi żetonami z dinozaurami
 • 4 komplety żetonów
 • plansza
 • specjalna wkładka z tarczą losującą i podajnikiem do kart
 • strzałka losująca
 • instrukcja
Waga:
380 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Mały Odkrywca Idzie do Szkoły - Prehistoria i Dinozaury

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie