Mały Odkrywca: Magiczny ołówek - Polska - Poznaj swój kraj

Poznaj lepiej Polskę
1 opinia
 • 1 - 4 osoby
 • od 6 lat
 • 10 - 25 minut
 • wydanie polskie
Czy wiecie jakie sa symbole narodowe Polski? Jak bogata jest polska przyroda? Kim są sławni Polacy? Jakie są najważniejsze miejsca w naszym kraju? Polska rozciąga się od Bałtyku po szczyty Tatr. Zapraszamy na wyprawę po różnych zakątkach naszego kraju, w czasie której zdobędziecie wiele interesujących informacji na jego temat. Gra Mały Odkrywca: Polska - Poznaj swój kraj rozbudzi ciekawość i pozwoli dzieciom w przystępny sposób poznać lepiej naszą ojczyznę.Co wyróżnia tę grę?Gra rozbudza ciekawość i pozwola lepiej poznać naszą Ojczyznę.Barwne ilustracje i wciągające zadania sprawiają, że dzieci z przyjemnością sięgają po tę grę.Zadania na planszach obejmują różnorodne zagadnienia z zakresu edukacji językowej przedszkolnej i wczesnoszkolnej.Seria Mały odkrywca to gry edukacyjne dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Są one połączeniem zabawy i nauki, dlatego korzystanie z nich jest świetnym pomysłem na twórcze spędzenie czasu z dzieckiem.Wszystkie gry zostały przygotowane, by wspomagać rozwój poznawczy i intelektualny dzieci: rozwijają myślenie logiczno-matematyczne, stymulują zdolności komunikacyjne i wzbogacają słownictwo, ćwiczą koordynację wzrokowo-ruchową, trenują pamięć i koncentrację, pobudzają wyobraźnię oraz kreatywność.Produkty z serii Mały Odkrywca są testowane przez dzieci oraz pozytywnie opiniowane przez nauczycieli przedszkolnych.
Wydawca:
Trefl
4495

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Czy wiecie jakie sa symbole narodowe Polski? Jak bogata jest polska przyroda? Kim są sławni Polacy? Jakie są najważniejsze miejsca w naszym kraju? 

Polska rozciąga się od Bałtyku po szczyty Tatr. Zapraszamy na wyprawę po różnych zakątkach naszego kraju, w czasie której zdobędziecie wiele interesujących informacji na jego temat. Gra Mały Odkrywca: Polska - Poznaj swój kraj rozbudzi ciekawość i pozwoli dzieciom w przystępny sposób poznać lepiej naszą ojczyznę.

Co wyróżnia tę grę?

 • Gra rozbudza ciekawość i pozwola lepiej poznać naszą Ojczyznę.
 • Barwne ilustracje i wciągające zadania sprawiają, że dzieci z przyjemnością sięgają po tę grę.
 • Zadania na planszach obejmują różnorodne zagadnienia z zakresu edukacji językowej przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Seria Mały odkrywca to gry edukacyjne dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Są one połączeniem zabawy i nauki, dlatego korzystanie z nich jest świetnym pomysłem na twórcze spędzenie czasu z dzieckiem.

logo Mały Odkrywca - Magiczny ołówek

Wszystkie gry zostały przygotowane, by wspomagać rozwój poznawczy i intelektualny dzieci: rozwijają myślenie logiczno-matematyczne, stymulują zdolności komunikacyjne i wzbogacają słownictwo, ćwiczą koordynację wzrokowo-ruchową, trenują pamięć i koncentrację, pobudzają wyobraźnię oraz kreatywność.

Produkty z serii Mały Odkrywca są testowane przez dzieci oraz pozytywnie opiniowane przez nauczycieli przedszkolnych.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • magiczny ołówek na baterie
 • 16 dwustronnych plansz z zadaniami
 • plansza z tarczą losującą
 • 4 pionki
 • instrukcja
Waga:
483 g

Recenzje

4.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Mały Odkrywca: Magiczny ołówek - Polska - Poznaj swój kraj

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie