Matematyka dla najmniejszych

Fascynujący świat cyfr i liczb
2 opinie
  • od 3 lat
  • wydanie polskie
Świat matematyki jest ciekawy i fascynujący. Abysię wtymprzekonać–poznawajcie cyfry wraz z grą Matematyka dla najmniejszych.Gra zawiera fiszki z cyframi i kartki z zadaniami. Liczcie ilość paluszków przedstawionych na kartach, odpowiadajcie na pytania i szukajcie fiszek z potrzebnymi cyframi.Na kartach z pytaniem jest wskazówka: prawidłowa cyfra zapisana literami. Pomoże to dziecku nie zaplątać się i szybciej uczyć się cyfr.Oprócz cyfr na każdej fiszce jest przedstawione zwierzątko. One niepozwolą nudzić się dziecku i uczynią proces nauki bardziej ciekawym i wesołym.Gra Matematyka dla najmniejszych rozwija logiczne myślenie, pamięć, uwagę i mówienie.
Wydawca:
Roter Kafer
44,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Świat matematyki jest ciekawy i fascynujący. Abysię wtymprzekonać–poznawajcie cyfry wraz z grą Matematyka dla najmniejszych.

Gra zawiera fiszki z cyframi i kartki z zadaniami. Liczcie ilość paluszków przedstawionych na kartach, odpowiadajcie na pytania i szukajcie fiszek z potrzebnymi cyframi.

Na kartach z pytaniem jest wskazówka: prawidłowa cyfra zapisana literami. Pomoże to dziecku nie zaplątać się i szybciej uczyć się cyfr.

Oprócz cyfr na każdej fiszce jest przedstawione zwierzątko. One niepozwolą nudzić się dziecku i uczynią proces nauki bardziej ciekawym i wesołym.

Gra Matematyka dla najmniejszych rozwija logiczne myślenie, pamięć, uwagę i mówienie.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 20 kartonowych elementów
  • 16 kart
Waga:
293 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Matematyka dla najmniejszych

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie