Memos: Frozen

Ćwicz swoją pamięć z postaciami Krainy Lodu!
Podziel się swoją opinią
  • 1 - 4 osoby
  • od 3 lat
  • ok. 25 minut
  • wydanie międzynarodowe
  • instrukcja polska
Sprawdź swoją pamięć! Zagraj w Memos - Frozen! Popularna gra pamięciowa teraz dostępna jest w niezwykłym wydaniu graficznym. Na 60 kartonikach znajdziesz aż 30 obrazków z bohaterami filmu Disneya - Kraina lodu, które musisz połączyć w pary. Gra kończy się w momencie, gdy wszystkie pary zostaną odnalezione.Memos: Frozen to gra, podczas której ćwiczysz pamięć wzrokową, koncentrację, spostrzegawczość, świetnie się przy tym bawiąc.Jak grać?Odwróć pomieszane kartoniki obrazkami do dołu i postaraj się odnaleźć jak najwięcej par. Możesz sam zmierzyć się z tym zadaniem lub zaprosić do gry przeciwnika - wygra ten, komu uda się odnaleźć najwięcej par. Gra przyjazna dzieckuElementy gry wykonane są z płótnowanego papieru pokrytego ekologicznymi farbami spożywczymi, co gwarantuje dzieciom bezpieczną zabawę przez długi czas.
Wydawca:
Trefl
2395

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Sprawdź swoją pamięć! Zagraj w Memos - Frozen! Popularna gra pamięciowa teraz dostępna jest w niezwykłym wydaniu graficznym. Na 60 kartonikach znajdziesz aż 30 obrazków z bohaterami filmu Disneya - Kraina lodu, które musisz połączyć w pary. Gra kończy się w momencie, gdy wszystkie pary zostaną odnalezione.

Memos: Frozen to gra, podczas której ćwiczysz pamięć wzrokową, koncentrację, spostrzegawczość, świetnie się przy tym bawiąc.

Jak grać?

Odwróć pomieszane kartoniki obrazkami do dołu i postaraj się odnaleźć jak najwięcej par. Możesz sam zmierzyć się z tym zadaniem lub zaprosić do gry przeciwnika - wygra ten, komu uda się odnaleźć najwięcej par. 

Gra przyjazna dziecku

Elementy gry wykonane są z płótnowanego papieru pokrytego ekologicznymi farbami spożywczymi, co gwarantuje dzieciom bezpieczną zabawę przez długi czas.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 60 kafelków

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Memos: Frozen

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie