Memuuu

Zabawna gra ćwicząca pamięć
10 opinii
 • 2 - 6 osób
 • od 7 lat
 • ok. 15 minut
 • wydanie polskie
Prosta pod względem zasad i niezwykle przyjemna gra, która ćwiczy pamięć i refleks. Zadaniem graczy jest zapamiętywanie kart wykładanych na stół i odpowiednia reakcja, gdy w stosie pojawi się para.Na czym to polega?Jeden z graczy kolejno wykłada na stół karty z obrazkami. Możemy na nich znaleźć 8 różnych przedmiotów na 3 rodzajach tła.Karty są wykładane jedna na drugiej, tak, by zakryć poprzednie. Jeśli któryś gracz pamięta, że widział już wcześniej właśnie wyłożoną kartę (tzn. że taka sama karta znajduje się już w stosie), zakrywa ręką stos i mówi dokładnie, jaka karta się powtarza.Jeśli gracz miał rację, zdobywa wszystkie karty ze stosu. Jeśli się pomylił, rozdaje je po kolei wszystkim graczom.W talii znajdują się również 3 karty krów. Gdy krowa pojawi się na stole, pierwsza osoba, która przykryje ręką stos, otrzymuje znajdujące się w nim karty.Dlaczego pokochasz tę grę?Proste zasady w połączeniu z dynamicznym sposobem gry sprawiają, że zabawa jest bardzo uniwersalna. Możemy do niej zaprosić zarówno dorosłych, jak i dzieci.Gra świetnie sprawdzi się w zróżnicowanych grupach i może być wykorzystywana np. przy integracji.Dzięki małemu, poręcznemu opakowaniu, grę możemy zabrać ze sobą wszędzie. Sama rozgrywka również nie wymaga dużo miejsca.
Wydawca:
Rebel
4495

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka we wtorek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Prosta pod względem zasad i niezwykle przyjemna gra, która ćwiczy pamięć i refleks. Zadaniem graczy jest zapamiętywanie kart wykładanych na stół i odpowiednia reakcja, gdy w stosie pojawi się para.

Na czym to polega?

 • Jeden z graczy kolejno wykłada na stół karty z obrazkami. Możemy na nich znaleźć 8 różnych przedmiotów na 3 rodzajach tła.
 • Karty są wykładane jedna na drugiej, tak, by zakryć poprzednie. Jeśli któryś gracz pamięta, że widział już wcześniej właśnie wyłożoną kartę (tzn. że taka sama karta znajduje się już w stosie), zakrywa ręką stos i mówi dokładnie, jaka karta się powtarza.
 • Jeśli gracz miał rację, zdobywa wszystkie karty ze stosu. Jeśli się pomylił, rozdaje je po kolei wszystkim graczom.
 • W talii znajdują się również 3 karty krów. Gdy krowa pojawi się na stole, pierwsza osoba, która przykryje ręką stos, otrzymuje znajdujące się w nim karty.

Dlaczego pokochasz tę grę?

 • Proste zasady w połączeniu z dynamicznym sposobem gry sprawiają, że zabawa jest bardzo uniwersalna. Możemy do niej zaprosić zarówno dorosłych, jak i dzieci.
 • Gra świetnie sprawdzi się w zróżnicowanych grupach i może być wykorzystywana np. przy integracji.
 • Dzięki małemu, poręcznemu opakowaniu, grę możemy zabrać ze sobą wszędzie. Sama rozgrywka również nie wymaga dużo miejsca.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 72 karty Memuuu
 • 3 karty krów
 • instrukcja
Waga:
301 g
Instrukcja i inne pliki:

Recenzje

4.80
na podstawie 10 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń MemuuuNajbardziej przydatne recenzje

Dominika

Liczba recenzji: 76

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Dobra i szybka gra pamięciowa dla dużych i małych.. Duze kolorowe karty. Polecam


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Bananinho

Liczba recenzji: 202

Gorąco polecam produkt !


Macz7

Liczba recenzji: 51

Przyjemna całkiem gra :)Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Klienci, którzy kupili Memuuu, kupili również: