Miasteczka: Tiny Towns

Stwórz piękne miasteczko!
1 opinia
 • wydanie polskie
Czy kiedykolwiek słyszeliście o gadających myszkach czy ptaszkach? A może widzieliście żabkę, która przypominała rycerza? Czy wierzycie, że istnieją gdzieś miasta, w których zwierzątka żyją jak ludzie? Jeśli nie, za chwilę zobaczycie to na własne oczy! Mieszkańcy tej bajkowej krainy mają tu swoje domy, sklepy oraz pałace i zapraszają Was do środka! Pomóżcie im rozbudować te coraz ciaśniejsze miasta. Wszyscy tu na Was liczą! Mądrze planujcie i budujcie swoje miasteczka, aby mali mieszkańcy byli z nich dumni! Każdy z Was otrzymuje planszę złożoną z 16 pól (4x4). Na niej będziecie układać kostki surowców, według wzorów przedstawionych na kartach. To pozwoli Wam wznosić budynki, za które otrzymacie Punkty Zwycięstwa. Dbajcie, aby na Waszych planszach nie zostało zbyt wiele pustych pól na końcu gry! Za każde z nich otrzymacie ujemny punkt. Gra kończy się, gdy żaden z Was nie będzie mógł umieścić nowych surowców i wznieść budynków.
Wydawca:
All In Games
179,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Czy kiedykolwiek słyszeliście o gadających myszkach czy ptaszkach? A może widzieliście żabkę, która przypominała rycerza? Czy wierzycie, że istnieją gdzieś miasta, w których zwierzątka żyją jak ludzie?

Jeśli nie, za chwilę zobaczycie to na własne oczy! Mieszkańcy tej bajkowej krainy mają tu swoje domy, sklepy oraz pałace i zapraszają Was do środka! Pomóżcie im rozbudować te coraz ciaśniejsze miasta. Wszyscy tu na Was liczą!

Mądrze planujcie i budujcie swoje miasteczka, aby mali mieszkańcy byli z nich dumni!

Każdy z Was otrzymuje planszę złożoną z 16 pól (4x4). Na niej będziecie układać kostki surowców, według wzorów przedstawionych na kartach. To pozwoli Wam wznosić budynki, za które otrzymacie Punkty Zwycięstwa. Dbajcie, aby na Waszych planszach nie zostało zbyt wiele pustych pól na końcu gry! Za każde z nich otrzymacie ujemny punkt.

Gra kończy się, gdy żaden z Was nie będzie mógł umieścić nowych surowców i wznieść budynków.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • instrukcja
 • 6 plansz graczy
 • 25 kart budynków
 • 15 kart monumentów
 • 15 kart surowców
 • 1 notes punktacji
 • 126 drewnianych budynków
 • 6 drewnianych monumentów
 • 1 młoteczek Głównego Budowniczego
 • 90 drewnianych surowców w 5 kolorach
Waga:
1 kg


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 2
Z odpowiedzią 2
Oczekujące na odpowiedź 0

Czy gra będzie w ponownym druku?

~ Marek 18.05.2024 20:45

Najlepiej pytanie skierować do wydawcy: All In Games

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Ewelina 29.05.2024 10:43

Dzień dobry Nie do końca rozumiem cel budowania Banku (nie precyzuje tego karta ani instrukcja). Jaki jest cel budowania Banków (oprócz punktów) i odkładania na nie surowców? Czy surowiec, który odkładamy na Bank musimy pobrać z zasobów bezpośrednio po jego wybudowaniu czy możemy zrobić to później? W czym ma mi pomóc, że jako główny budowniczy nie mogę wypowiadać nazw tych surowców, które znajdują się na moich Bankach? Dla ułatwienia zamieszczam teksty z karty i instrukcji. Tekst z karty: Po wybudowaniu połóż na Bank 1 dowolny surowiec. Na Twoich Bankach muszą znajdować się różne surowce. Jako główny budowniczy nie możesz wypowiadać nazw tych surowców, które znajdują się na Twoich Bankach. Tekst z instrukcji: Każdy wybudowany Bank przynosi 4 punkty. Surowiec, który umieszczasz na Banku pobierasz z zasobów. Nie możesz wybudować więcej niż 5 Banków, ponieważ w grze występuje tylko 5 różnych surowców. Na jednym banku możesz położyć tylko jeden surowiec.

~ Alibaba 22.07.2020 19:41

Pobierasz z zasobów bezpośrednio po zbudowaniu i od tej pory Ty nie możesz go wypowiadać a w zamian dostajesz 4 pkt na koniec (pewny duży zysk kosztem utrudnienia).

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Natalia 01.09.2020 15:28

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie