Monolith Arena: Golemy

Dodatek do gry Monolith Arena
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • 2 - 4 osoby
 • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Monolith Arena.
Monolith Arena
Monolith Arena: Golemy pozwala graczom wcielić się w konstruktorów i tworzyć na arenie swoje potężne golemy. Wyróżniają się one siłą i wytrzymałością, ale ogranicza ich proces budowy. Frakcja wprowadza do gry dwustrone żetony Golemów, które w momencie otrzymania ran zamiast zostać zniszczone zostają obrócone na stronę uszkodzoną Błysk mocy Monolitu, który przerwał krwawe igrzyska, okazał się czymś więcej niż tylko magiczną anomalią. Z mistycznych uwięzi zerwały się golemy służące w różnych frakcjach. Lecz zamiast rozpaść się na elementy składowe – zyskały świadomość, wolną wolę i instynkt przetrwania. Bunt golemów trwa do dziś, a magiczne konstrukty stały się nową siłą poszukującą w Monolicie mocy. Stare frakcje zyskały nowego, śmiertelnie niebezpiecznego przeciwnika. Monolith Arena: Golemy to odatek do gry Monolith Arena wprowadzający nową frakcję Mechanika pozwalająca na wznoszczenie przez Konstruktorów mocarnych i silnych golemów, których budowa niesie ze sobą wiele ograniczeń Nowe dwustronne żetony czempionów wznoszone dzięki obecności Konstruktorów, które zamiast otrzymywania ran są uszkadzane.
Autor:
Michał Walczak
Wydawca:
Portal Games
3995
3395
-15%

store

Dostępnych 10 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Monolith Arena: Golemy pozwala graczom wcielić się w konstruktorów i tworzyć na arenie swoje potężne golemy. Wyróżniają się one siłą i wytrzymałością, ale ogranicza ich proces budowy. Frakcja wprowadza do gry dwustrone żetony Golemów, które w momencie otrzymania ran zamiast zostać zniszczone zostają obrócone na stronę uszkodzoną

Błysk mocy Monolitu, który przerwał krwawe igrzyska, okazał się czymś więcej niż tylko magiczną anomalią. Z mistycznych uwięzi zerwały się golemy służące w różnych frakcjach. Lecz zamiast rozpaść się na elementy składowe – zyskały świadomość, wolną wolę i instynkt przetrwania. Bunt golemów trwa do dziś, a magiczne konstrukty stały się nową siłą poszukującą w Monolicie mocy. Stare frakcje zyskały nowego, śmiertelnie niebezpiecznego przeciwnika.

Monolith Arena: Golemy to odatek do gry Monolith Arena wprowadzający nową frakcję

Mechanika pozwalająca na wznoszczenie przez Konstruktorów mocarnych i silnych golemów, których budowa niesie ze sobą wiele ograniczeń

Nowe dwustronne żetony czempionów wznoszone dzięki obecności Konstruktorów, które zamiast otrzymywania ran są uszkadzane.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • instrukcja
 • 35 żetonów
 • 3 znaczniki Budowy
 • karta frakcji
 • woreczek strunowy
Waga (kg):
0.35

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Monolith Arena: GolemyPytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie