Monopoly: Gra o Tron Edycja Kolekcjonerska

Walcz o Żelazny Tron w najpopularniejszą grę świata
11 opinii
  • 2 - 6 osób
  • od 18 lat
  • ok. 60 minut
  • wydanie polskie
Najnowsza kolekcjonerska edycja Monopoly od Winning Moves przenosi nas w świat znanego na całym świecie serialu HBO – Gra o Tron. Plansza gry przedstawia serialowy świat czyli Westeros. Na tradycyjnych polach nieruchomości mamy zamki i miasta takie jak Winterfell, Czarny Zamek, Quarth czy Królewska Przystań. Popularne koleje zamieniają się w domy rodów: Starków, Lanisterów, Baratharionów i Targarianów. Na kartach Valar Morghulis czy Żelażny Tron możemy spotkać cytaty z książki „On nie był żadnym smokiem, ogień nie zabija smoka”. Cała gra jest bardzo starannie wydana, personalizowane pionki będą nie lada gratką dla fanów serialu, mamy tu smocze jajo, kruka, wilkora lub królewską koronę.
Wydawca:
Winning Moves
169,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Najnowsza kolekcjonerska edycja Monopoly od Winning Moves przenosi nas w świat znanego na całym świecie serialu HBO – Gra o Tron.

Plansza gry przedstawia serialowy świat czyli Westeros. Na tradycyjnych polach nieruchomości mamy zamki i miasta takie jak Winterfell, Czarny Zamek, Quarth czy Królewska Przystań. Popularne koleje zamieniają się w domy rodów: Starków, Lanisterów, Baratharionów i Targarianów. Na kartach Valar Morghulis czy Żelażny Tron możemy spotkać cytaty z książki „On nie był żadnym smokiem, ogień nie zabija smoka”.

Cała gra jest bardzo starannie wydana, personalizowane pionki będą nie lada gratką dla fanów serialu, mamy tu smocze jajo, kruka, wilkora lub królewską koronę.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
1,2 kg


Recenzje

4.18
na podstawie 11 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Monopoly: Gra o Tron Edycja KolekcjonerskaNajbardziej przydatne recenzje

trx

Liczba recenzji: 11

Monopoly to najgorsza gra, która może trafić na stół każdej osoby, która pragnie wejść głębiej w świat gier planszowych. Ohydnie nudna, plugawie idiotyczna, bez cienia polotu i sensu. Zaprojektowana jednak na tyle skutecznie, aby mamić piramidą pudełek w marketach kolejne ze swych ofiar i każąc płacić im słono za coś, co warte jest jedynie nasrania do jej wnętrza. Klimat? Gęstszy jest podczas mojej wizyty w toalecie, gdy czytam na porcelanowym tronie instrukcję tego szajsu. To może i dobra pozycja dla dzieci, owszem, ale w dobie takich Bajkogier, które oferuje nam wydawnictwo Portal, ta gra nie powinna znaleźć miejsca w żadnym szanującym się domostwie. Uwierzcie mi i uchrońcie swoje portfele. Nie kupujcie tej gry nawet największemu wrogowi.


Marcin

Liczba recenzji: 5

Dobry, solidny produkt

Byłem bardzo ciekaw tej "lokalizacji" gry Monopoly. Wyszło super. O wykonaniu nie ma co pisać - zawsze na wysokim solidnym poziomie a sama lokalizacja - bardzo ciekawa. Karty Szansy i Ryzyka (odpowiednio "Żelazny Tron" i "Valar Morghulis" mają teksty zaczerpnięte z książek/serialu, pionki wykonane rewelacyjnie a domki i hotele zostały zamienione na wioski i twierdze.
Generalnie polecam i fanom gry i książek/serialu.


Mandragora

Liczba recenzji: 1

Jak dla mnie ideał :)

Gra z ograniczeniem wiekowym (18+). Na pierwszy rzut oka od standardowego Monopoly odróżnia ją ogólny wygląd planszy, spersonalizowane metalowe pionki, domki i hotele zastąpione przez wioski i twierdze oraz waluta jaką będziemy posługiwać się w grze (do każdego nominału podporządkowany jest inny herb rodowy). Pola nieruchomości oraz pozostałe pola (poza czterema narożnikami, które są takie jak w wersji standardowej), zastąpione zostały lokacjami i symbolami znanymi z serialu. Na kartach " Żelazny tron" i "Valar Morghulis" będącymi odpowiednikami tradycyjnych: Szansy i Kasy Społecznej, znajdują się cytaty znane z serialu i książek. Szata graficzna prezentuje się rewelacyjne, przy czym plansza pozostaje przejrzysta i czytelna. Zasady gry pozostają bez zmian.
Grę mogę śmiało polecić fanom książek napisanych przez G.R.R. Martina oraz miłośnikom ich serialowej adaptacji.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie