Munchkin 7/8 - Pół Konia, a Uciągnie Oszukując Oburącz

10 opinii
  • 3 - 6 osób
  • od 10 lat
  • ok. 90 minut
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Munchkin (edycja polska).
Munchkin (edycja polska)
Dodatek Munchkin 7/8 jest połączeniem dwóch angielskich dodatków: Munchkin 7 "Cheat With Both Hands" oraz Munchkin 8 "Half Horse, Will Travel". Został stworzony do mega rozgrywek, w których wszystkie chwyty są dozwolone, każda talia jest w grze i żadne kombo nie jest zbyt dziwne. Po co być Super Munchkinem, skoro można być Ultra Munchkinem? Jeśli bycie Mieszańcem ci nie wystarcza, zostań Wielorasowcem. A jeśli Kanciarz to za mało - Kantuj, Jakby Jutra Miało Nie Być! W tym dodatku pojawia się sporo Wzmocnień Przedmiotów i Wzmocnień Potworów… oraz nowy typ kart, Wzmocnienia Wzmocnień! Cała masa słabych Potworów pozwoli Ci na szybkie zdobycie poziomów. Chyba że ktoś weźmie tę Skarpecynkę i zmieni ją w Uber-Rzadką, Ekstremalnie Szczwaną Skarpecynkę Z Dodatkowym Serem!Jeszcze nie jesteś przekonany? Dwie nowe rasy Centaury i Jaszczuroludzie wprowadzą rozgrywkę w nowy wymiar. Do tego otrzymasz nowe wzmocnienia Ras i Klas: możesz być Elitarnym, Legendarnym lub Starszym (kimśtam)! Ten dodatek jest dziwny. Jest przesadzony. Ma dziwny numer. Wiesz, że go chcesz!
Autor:
Steve Jackson (I)
Wydawca:
Black Monk
10995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Dodatek Munchkin 7/8 jest połączeniem dwóch angielskich dodatków: Munchkin 7 "Cheat With Both Hands" oraz Munchkin 8 "Half Horse, Will Travel".

Został stworzony do mega rozgrywek, w których wszystkie chwyty są dozwolone, każda talia jest w grze i żadne kombo nie jest zbyt dziwne. Po co być Super Munchkinem, skoro można być Ultra Munchkinem? Jeśli bycie Mieszańcem ci nie wystarcza, zostań Wielorasowcem. A jeśli Kanciarz to za mało - Kantuj, Jakby Jutra Miało Nie Być! W tym dodatku pojawia się sporo Wzmocnień Przedmiotów i Wzmocnień Potworów… oraz nowy typ kart, Wzmocnienia Wzmocnień! Cała masa słabych Potworów pozwoli Ci na szybkie zdobycie poziomów. Chyba że ktoś weźmie tę Skarpecynkę i zmieni ją w Uber-Rzadką, Ekstremalnie Szczwaną Skarpecynkę Z Dodatkowym Serem!

Jeszcze nie jesteś przekonany? Dwie nowe rasy Centaury i Jaszczuroludzie wprowadzą rozgrywkę w nowy wymiar. Do tego otrzymasz nowe wzmocnienia Ras i Klas: możesz być Elitarnym, Legendarnym lub Starszym (kimśtam)! Ten dodatek jest dziwny. Jest przesadzony. Ma dziwny numer. Wiesz, że go chcesz!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 220 kart
  • instrukcja


Recenzje

4.60
na podstawie 10 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Munchkin 7/8 - Pół Konia, a Uciągnie Oszukując OburączNajbardziej przydatne recenzje

Jahvanny

Liczba recenzji: 51

Wielkie sprzedaży i obrotu na całym świecie, wiele dodatków, bardzo skomplikowane zasady - wszystko to on nieporównywalny Munchkin. Ale człowiek nie jest w temacie gra może wydawać się monotonne, nudne i długotrwałe - i myślę, że nawet zwolennicy zgadzają. Oprócz tych zasad: dla osób, które nie akceptują żadnych nedogovorёnnostey i niejasności w przepisach rulbuk mogą być śmiertelne.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Marek

Liczba recenzji: 3

Jak dla mnie ideał :)

Pierwszy dodatek do Muchkina, jaki kupiłem. I bardzo pozytywnie go oceniam.
Karty są bardziej niż zwariowane. W dodatku jest ich naprawdę bardzo dużo. Mam wrażenie, że postacie robią się jakieś bardzo silne po włożeniu nowych kart do takii (jak pierwszy raz w to graliśmy, to każdy niósł 3 przedmioty 2ręczne). Ale i potwory stają się potężniejsze za sprawą nowych Wzmocnień i Wzmocnień Wzmocnień.

Da się grać posiadając tylko podstawkę i ten dodatek, ale lepiej mieć zakupiony jakiś dodatek z rumakami - w talii jest ich tylko 5, a wzmocnień z 15...


Phantucius

Liczba recenzji: 3

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Munchkin zawsze był zwariowaną karcianką, ale ten dodatek wybija go na wyżyny.
Nowe rasy są genialne, masa nowego sprzętu i innych przekozaczonych kart.
No i ulepszenia klas... W przypadku gdy już macie poprzednie dodatki talia staje się na tyle duża że trzeba grać na minimum 5\6 graczy albo na epickich zasadach ;)

Z wszystkich dodatków ten jest najlepszy jak chcecie naprawdę zmunchkinować wasze postacie ;)

Dodatkowo przesyłka jak na rebela przystało na 5+Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 0
Oczekujące na odpowiedź 1

Czy jest jakaś szansa że munchkin 7/8 zostanie dodrukowany lub 9 przetłumaczony? Nie mam problemu z kupieniem angielskiej wersji, ale trzeba powiedzieć, że to już nie byłby ten sam klimat, za który pokochałem tą grę :(

~ cr0ow 30.10.2021 16:15

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie