Munchkin Apokalipsa

6 opinii
  • 3 - 6 osób
  • od 10 lat
  • ok. 90 minut
  • wydanie polskie
W Munchkin Apokalipsie doświadczysz każdej możliwej katastrofy naturalnej (i nienaturalnej), a może i…  końca świata! Jako jeden z tych, którzy cudem ocaleli, będziesz walczył o przetrwanie w świecie pełnym ludzi (i rzeczy), które chcą Cię wykończyć i zgarnąć Twoje skarby. Bądź pierwszy! Albo Ty, albo oni (one…)! W tym zestawie znajdziesz cztery nowe klasy i nowy typ kart Katastrofa! Jest też nowy sposób na wygraną. Możesz jak zawsze zdobyć Poziom 10., albo…zerwać siedem Pieczęci! Munchkin Apokalipsa jest samodzielną grą, opierającą się na mechanice gry karcianej Munchkin. Jeśli chcesz możesz ją łączyć z Munchkinem Edycją Rozszerzoną i dowolnymi innymi podstawkami lub dodatkami do Munchkina dla jeszcze większej ilości Potworów, Skarbów i Poziomów!
Autor:
Steve Jackson (I)
Wydawca:
Black Monk
89,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

W Munchkin Apokalipsie doświadczysz każdej możliwej katastrofy naturalnej (i nienaturalnej), a może i…  końca świata!

Jako jeden z tych, którzy cudem ocaleli, będziesz walczył o przetrwanie w świecie pełnym ludzi (i rzeczy), które chcą Cię wykończyć i zgarnąć Twoje skarby. Bądź pierwszy! Albo Ty, albo oni (one…)!

W tym zestawie znajdziesz cztery nowe klasy i nowy typ kart Katastrofa! Jest też nowy sposób na wygraną. Możesz jak zawsze zdobyć Poziom 10., albo…zerwać siedem Pieczęci!

Munchkin Apokalipsa jest samodzielną grą, opierającą się na mechanice gry karcianej Munchkin. Jeśli chcesz możesz ją łączyć z Munchkinem Edycją Rozszerzoną i dowolnymi innymi podstawkami lub dodatkami do Munchkina dla jeszcze większej ilości Potworów, Skarbów i Poziomów!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 168 kart do gry (Drzwi i Skarbów)
  • 12 kwadratowych kart Pieczęci
  • jedna kość sześciościenna (do wykonywania rzutów)
Kod producenta:
MUNPL124


Recenzje

4.67
na podstawie 6 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Munchkin ApokalipsaNajbardziej przydatne recenzje

Artonius

Liczba recenzji: 36

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Jest to niepierwszy Munchkin, w którego mam okazję grać, pierwszy, który kupiłem.
Jako fan klimatów postapo, nie mogłem przepuścić takiej pozycji. Karty ładnie zrobione, ilustracje niejednokrotnie wywołują uśmiech na twarzy (Cztery Kucyki Apokalipsy?!!). Jeśli chodzi o łączenie z innymi Munchkinami, to karty mają, jak zresztą wszyskie edycje "tematyczne", wyróżniające się rewersy. Co do Pieczęci to jednak trochę się zawiodłem, na ogół są bardzo podobne w działaniu, tylko część różni się całkowicie.

Rebel oczywiście paczka pancerna i na czas.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Panekyuu

Liczba recenzji: 20

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

W porównaniu do innych "tematycznych" Munchkinów, uważam, że ten jest najmniej... "z pompą". Oczywiście, jak każdy Munchkin, śmieszy (jedna z kart wywołała u mnie prawdziwy atak niekontrolowanego śmiechu), ale nie jest to już tak powalające jak na przykład podstawka.

Karty wykonane są ładnie, ilustracje całkiem przyjemne, ale - jak mówiłam - nie jest to już ten sam poziom absurdu, co wcześniej.

Nie muszę chyba mówić, że Rebel jak zwykle wzorcowy - przesyłkę dostałam dzień po premierze. Nie mogę się doczekać, aż po jednej z sesji Neuroshimy nagle ożywię atmosferę partyjką postapokaliptycznego Munchkina.


Josh22

Liczba recenzji: 49

Typowa gra humorystyczna, będąca znakomitym pastiszem klasycznych heroic fantasy. Niestety zasadniczą wadą która zniechęca do produktu jest bardzo niska jakość kart i niewspółmierna do niej cena produktu.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie